• Свеж
Vickerman G Purple Ceramic LED -сијаличка за замена e .96W

Vickerman G Purple Ceramic LED -сијаличка за замена e .96W

Buyers rating:
DEN 424.00

Од стоката

Викерман G50 Purple Ceramic LED -сијалица за замена. Чувајте ги вашите празнични светла светли со оваа керамичка G50 LED -сијаличка за замена на LED, која има база на никел E17, 96 вати, 120 волти, а сијалицата е затемнета Викерман G50 Purple Ceramic LED -сијалица за замена E17 .96 W.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Havells 120V LED сијалица
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Havells 120V LED сијалица

Оваа LED сијалица Havells обезбедува инстант, топла и смирувачка светлина и е направена од најдобрата достап

DEN 1.67
предводени топло стоечки светла писмо светло светло букви со виси лед светло божиќни светла внатрешни и божиќни светла надворешни
  • Свеж
Оценка на купувачите:

предводени топло стоечки светла писмо светло светло букви со виси лед светло божиќни светла внатрешни и божиќни светла надворешни

Инсталација : ѕид Или стоечка големина на пакетот со една буква : 25 См Х 25 см Х 13 см елегантен сјај на деко�

DEN 202.88
Е Осветлување GE2PK 5W CLR Глобус Светилка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Е Осветлување GE2PK 5W CLR Глобус Светилка

GE2 PK 5 W CLR Глобус Светилка GE, LED5 DG25C3 / OT2 P, 2 Пакет, 5 W, Јасно, ГЛОБУС LED Светилка, 3 " Дијаметар, 350 Лумени, 2700 K, Ср

DEN 207.20