• Свеж
Фортнит Краток ракав графички мета

Фортнит Краток ракав графички мета

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Вашиот мал гејмер ќе ги сака ладните детали и секојдневната удобност на графичкиот мета на овие момчиња инспирирана од светот на Фортнит. Маицата е изработена од мека и дишената мешавина од памук и има супер-кул графика на предната страна со некои од неговите омилени ликови на Fortnite, изработени во симпатичен стил на чиби. Внатрешноста на деколтето со ребрести екипа е без ознака за непречено чувство. Оваа официјално лиценцирана маица на Fortnite е достапна во згодна тиркизна колорит Хедер и прави одличен подарок за гејмерите. Краток ракав за кратки ракави на Fortnite Boys : 50% памук, 50% полиестер. Маица на момчињата. Фабрична изработка на Jerseyерси. Fortnite Graphic од предниот дел со глави и лого на карактер во стилот на чиби. Кратки ракави. Деколте на екипажот со ребра. Внатрешно означување. Директно полите. Официјално лиценциран производ Fortnite. Достапно во тиркизна Хедер. Измијте внатре надвор, машина измијте ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, сувајте суво ниско, не пеглајте.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Minecraft Boys Boys Boys Braphic T-Shirt Pack, големини 4-18
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Minecraft Boys Boys Boys Braphic T-Shirt Pack, големини 4-18

Кошула за момчиња Minecraft 3 пакет е совршена за вашето дете! Овој 3 пакет има кошула Minecraft на сите ваши деца о

DEN 0.33
Момци на Чикаго мечки 4- ls tee 9k1bxfgf l10 12
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Момци на Чикаго мечки 4- ls tee 9k1bxfgf l10 12

Момци на Чикаго мечки 418 ls tee 9k1bxfgf4 l10 / 12 Момци тим памук со живописни графики и мека издржлива ткаенина...

DEN 1.33
Супер Марио Брос Момци Класик
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Супер Марио Брос Момци Класик

Класичен Super Mario Bros.TShirt го прави неговиот секојдневен стил уште поубав Спарете ја оваа графичка графичка

DEN 239.84
Маица за млади морнарички далас каубои
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Маица за млади морнарички далас каубои

Дозволете му на вашиот kiddo да ги покаже своите непостојани Далас Каубои случајни со оваа обична маичка...

DEN 244.80