• Свеж
Podplug Жените Еднобојна Пуловер Блузи Екипажот Вратот Долг Ракав Дуксер Плус Големина Лабава Блуза Блузи

Podplug Жените Еднобојна Пуловер Блузи Екипажот Вратот Долг Ракав Дуксер Плус Големина Лабава Блуза Блузи

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Нашиот ПОДПЛУГ содржи широк спектар На Есенска Зима; Пролетен Материјал : Полиестеркол : Зеленило : Ракав : Тип На Јака Со Долги Ракави : Стил На Вратот На Екипажот : Цврста Дебелина На Бојата : Стандарден Стил : Мода, Секојдневна Пригода : Секојдневно Носење; излегување; Работа; Одмор; Запознавање; Шопинг; Канцеларија; Патување Што добивате : 1 х Дуксер За Женска Табела : Големина : С Биста : 100см/39.37" Ракав : 74см/29.13" Предна Должина : 77см/30.31" Должина : 82см/32.28" Големина : М Биста : 106см/41.73" Ракав : 75см/29.53" Предна Должина : 78см/30.71" должина : 83см/32.68" Големина : Л Биста : 112см/44.09" ракав : 76см/29.92" Предна Должина : 79см/31.10" Должина : 84см/33.07" Големина : Xl Биста : 120см/47.24" Ракав : 77см/30.31" Предна Должина : 80см/31.50" Должина : 85см/33.46" Големина : Xxl Биста : 128см/50.39" ракав : 78см/30.71" Предна Должина : 81см/31.89" Должина : 86см/33.86" Големина : Хххл Биста : 136см/53.54" Ракав : 79см/31.10" предна должина : 82см/32.28" Должина : 87см/34.25"Внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. Удобен Материјал : Полиестер, материјалот е густ и удобен,ве загрева во fall и зима. Дизајн : Моден Дуксер За Жени / Еднобоен / Врат На Екипажот / Без Патент / Без Џебови / Без Качулка / Без Врвка За Влечење Лабав Стил / Секојдневни Врвови за Жени / Преголем Дуксер за Жени. Натпревар : Облеката Со Долги Ракави е лесна За спарување со секојдневни панталони, фармерки, џогери, шорцеви, патики, секојдневни чевли за создавање мода и убав изглед во fall и зима. Можете исто така да одговарате на се што сакате внатре,како резервоар, кроп топ, елек, итн. Прилика : Оваа Fall Модни Дуксери за жени, погодни за секојдневно, секојдневно носење, канцеларија, забава, училиште, трчање, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, јога, пролет, fall и зима. Тоа е исто така добар подарок за вашиот пријател или семејство. Забелешка : машина за перење/Рачно перење ладно препорачано, не избелувајте. Ве молиме известете ни дали има прашање или проблем на есенската облека, ние ќе ви одговориме навремено со 24 часа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кошули Со долги Ракави За Женски Врвови Секојдневна Мода В Блузи Со Пуловер Со Пердуви За Печатење На Вратот За Жени
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кошули Со долги Ракави За Женски Врвови Секојдневна Мода В Блузи Со Пуловер Со Пердуви За Печатење На Вратот За Жени

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

DEN 2.00
Ханас Е На Врвот На Женската Мода Секојдневен Бохо Цветен Обичен Маица Краток Ракав V Вратот Блуза Блузи Темно Зелена С
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ханас Е На Врвот На Женската Мода Секојдневен Бохо Цветен Обичен Маица Краток Ракав V Вратот Блуза Блузи Темно Зелена С

Информации за производство : Пол : Женска Сезона : Цела Сезонаматеријал : 95% Полиестер, 5% Опсег На Спандек�

DEN 0.33
Дами Блуза Долги Ракави Лабава Шик Елегантно Копче За Ревер Еден Врв Геометриски Печатени Обични Летни Кошули Канцеларија Дами
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дами Блуза Долги Ракави Лабава Шик Елегантно Копче За Ревер Еден Врв Геометриски Печатени Обични Летни Кошули Канцеларија Дами

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Рамо : 36см / 14.17" Ракав : 58см / 22.83" Должина : 68см /

DEN 0.67
Podplug Fashin Женски Врвови, Женски Обични Летни Врвови Цветни Кратки Ракави Тркалезна Маица За Вратот Печатена Лабава Страна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Podplug Fashin Женски Врвови, Женски Обични Летни Врвови Цветни Кратки Ракави Тркалезна Маица За Вратот Печатена Лабава Страна

Забелешка : 1 : Внимание : ве молиме дозволете грешка во мерењето од 12 см, проверете ја вашата големина пре

DEN 223.68
Женски Врвови Долг Ракав За Зимски Клиренс Женски Секојдневен Долг Ракав Отворено Копче Тркалезен Врат Лабава Плисирана Туника
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Врвови Долг Ракав За Зимски Клиренс Женски Секојдневен Долг Ракав Отворено Копче Тркалезен Врат Лабава Плисирана Туника

Женски Обичен Долг Ракав Отворено Копче Тркалезен Врат Лабава Плисирана Туника Кошула Блуза Врвовикар�

DEN 191.84
Блузи За Мажи Долги Ракави Машки Пролетен И Есенски Моден Принт Кардиган Блуза Со Долги Ракави Кошула Разнобојна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Блузи За Мажи Долги Ракави Машки Пролетен И Есенски Моден Принт Кардиган Блуза Со Долги Ракави Кошула Разнобојна

Јотами Дома, Облека и Чевли Потсетник : Пребарајте го името НА нашиот бренд ЈОТАМИ ВО полето за пребарув�

DEN 270.08
Гаекув Летни Врвови За Жени Блузи Блузи Маици Со Кратки Ракави Редовно Вклопување Пуловер Маици Со Ливчиња Маици Цветни Врвови
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Гаекув Летни Врвови За Жени Блузи Блузи Маици Со Кратки Ракави Редовно Вклопување Пуловер Маици Со Ливчиња Маици Цветни Врвови

Карактеристики : Врат ,Без Ракави,Цврст,Секојдневен ,Абење,Стилски и моден дизајн,Летни секојдневни Врв�

DEN 2.33