• Свеж
Кул-Помош Ghoul-Помош Заглавувачи Страшно Бери Вкус 0% Сок Пијалок, Кт Кутија, fl Оз Торбички

Кул-Помош Ghoul-Помош Заглавувачи Страшно Бери Вкус 0% Сок Пијалок, Кт Кутија, fl Оз Торбички

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Кул-Помош Дух-Помош Страшните Заглавувачи на Бобинки бликаат со сочен вештачки вкус на бобинки. Нашиот вкусен пијалок за деца содржи 75% помалку шеќер од водечките обични газирани пијалаци (на 12 fl oz, овој производ 10g вкупен шеќер, водечки редовни газирани пијалоци 40g вкупен шеќер), што го прави одличен пијалок со вкус на вештачки овошје за деца. Послужете ужасно вкусна забава на вашата забава за костими За Ноќта на Вештерките. Торбичките За помош на гул се совршени за преземање во движење за време на трик или лекување. Секое пакување пијалок од бобинки со вештачки вкус содржи 10 торбички. Чувајте ја оваа кутија торбички за пијалоци во фрижидер за страшен освежителен пијалок во секое време. Уживајте во вкусна забава направена лесно со Заглавувачи На Кул Помош. Достапно во виножито од вкусови! Десет торбички На Кул-Помош Заглавувачи Гул Помош Страшно Бери Вештачки Вкус Пијалок. Кул Помош Заглавувачи Гул Помош служи страшно вкусен вкус во забавна торбичка. Уживајте во вештачки ароматизирана торбичка за пијалоци со бобинки совршена за преземање во движење за време на трик или лекување. Содржи 75% помалку шеќер од водечките обични газирани пијалаци (на 12 fl oz, овој производ 10g вкупен шеќер, водечки редовни газирани пијалаци 40g вкупен шеќер). Секоја торбичка доаѓа преполна со страшен забавен вкус што го сакаат децата. Совршено за послужување на вашите деца на забава за костими За Ноќта на Вештерките. Чувајте во фрижидер за освежителен пијалок во движење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Tapatio зачинет сок од домат 6pk
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Tapatio зачинет сок од домат 6pk

Tapatio Salsa Picante Зачинет сок од домат со само природни вкусови Подготвени за уживање во пригодно 6пакет од ши

DEN 2.67
Сок од Калинка оз. А1
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сок од Калинка оз. А1

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

DEN 2.33
КЕДЕМ сок, светло грозје, Флорит Оз
  • Свеж
Оценка на купувачите:

КЕДЕМ сок, светло грозје, Флорит Оз

Уживајте во освежувачкиот пијалок со сокот од лесен грозје од Кедем Се произведува само со најубаво при

DEN 1.67
Алое вера крал калинка 500 мл
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Алое вера крал калинка 500 мл

ОКФ алое вера крал природен калинка алое вера пијалок, 16,9 унца е совршена за да има во секое време и каде

DEN 2.33