• Свеж
Truscend Површина Трактор Луја Мамка Цик Цак Куче Молив Лажни Мамка Мино Мамка

Truscend Површина Трактор Луја Мамка Цик Цак Куче Молив Лажни Мамка Мино Мамка

Buyers rating:
DEN 208.64

Од стоката

Карактеристики : *Нов материјал, издржлив.* Прифатете уникатен дизајн со двојно сечило, со функција"против тркалање", може да се користи со различни брзини. Кога рибата ја гризе мамката, нејзината опашка се затвора за да спречи рибата да ја исплука.* Вградена челична топка за пренос на центар на гравитација, држењето на телото е стабилно и мазно при фрлање, не е лесно да се преврти, а растојанието за фрлање е подобрено.* Рачно насликани повеќеслојни рефлектирачки слоеви, реални лушпи од риба, изгледаат многу деликатно и живописно, како вистинска риба.* Повеќенаменски, отворете го листот од опашката за да го користите како трактор, затворете го листот од опашката за да го користите како молив.Спецификација : Материјал : метал+пластика.Боја : како што покажува сликата.КОЛИЧИНА : 3 парчиња/сет.Спецификација : 13см/32гр.Големина На Пакетот : 19.1*18*2.4 км.Тежина : 139гр. Пакетот Вклучува : 3 парчиња/комплет*мамка за риболов. Забелешка : 1 вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Производите се произведуваат по строг скрининг, што е доверливо. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ако имате какви било прашања,слободно контактирајте не, ние веднаш ќе ви го решиме.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Мамка За Мрдање На Бред, Бакар
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мамка За Мрдање На Бред, Бакар

Привлечете го вниманието на големата риба користејќи Ја Мамката На Бред Изработен е од дводелна облику�

DEN 1.67
МИНОУ ДЛАБОКО НУРКАЧ 5-1 4
  • Свеж
Оценка на купувачите:

МИНОУ ДЛАБОКО НУРКАЧ 5-1 4

Солената вода на ЈоЗури тврди за слава Дејството На Кристалниот Миноу е водечка индустрија Достапен во

DEN 1.00
Поулсен Се Справи Со Полубрзиот Челик
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Поулсен Се Справи Со Полубрзиот Челик

Полубрзите Челичари се омилени за риболовците на потоци и реки низ Целиот Северозапад Тие се докажани п

DEN 1.67
СУПЕР МАМКАТА на бред
  • Свеж
Оценка на купувачите:

СУПЕР МАМКАТА на бред

Супер Мамката на бред е патентирана мамка што држи мамка со супер ротирачко дејство! Се покажа многу ефи

DEN 1.33
Јакима Мамка Троен Тизер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Јакима Мамка Троен Тизер

Тројниот Тизер на ворден се одликува со уникатна акција за пливање што го направи долгогодишна омилена

DEN 208.64
Ман Текстура Водат 30+ 6оз 11 Дорадо, Т30-02
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ман Текстура Водат 30+ 6оз 11 Дорадо, Т30-02

Цврста конструкција на карпи Точноследење надвор од кутијата Реални високотехнолошки бои и дезени...

DEN 3.33
Томас Специјални Спин
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Томас Специјални Спин

Специјалниот Спин На Томас е класичен спинер во линија кој е смртоносен за пастрмка и многу други видов�

DEN 351.20
Биоспаун Вилекроу 4 бама буг 7пак
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Биоспаун Вилекроу 4 бама буг 7пак

Биоспаун Вилекроу е мамка како што никогаш не сте виделе Елегантните линии на овој иновативен дизајн го

DEN 2.00
Шаста Справи Прашка Сечилото, 8
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шаста Справи Прашка Сечилото, 8

Прашка Сечилото 8 " УВ Рамнина Од Shasta tackle® 8 " Сечилата За Прашка Се Одлична Алтернатива на Ротирачките Тр�

DEN 3.33