• Свеж
Диспензерот За Стакло За Течен Сапун За Раце, Отпорен На Кршење, Сина Перивинка, Пакување, оз

Диспензерот За Стакло За Течен Сапун За Раце, Отпорен На Кршење, Сина Перивинка, Пакување, оз

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Имајте верба во нашиот диспензер за течен рачен сапун за полнење на перивинкл : стилски, отпорен на кршење и безбеден за миење садови, со силиконски ракав што не се лизга. Спарете го со едно Од нашите Рајски Миризливи Рачни Сапуни За Пенење За Натпревар направен на небото. Ова е последното шише сапун што некогаш ќе ви треба, па затоа го дизајниравме да одговара на вашиот дом, начин на живот и вредности. Нашето стилско шише со рачен сапун со стакло од 12 мл ќе изгледа одлично на секоја кујна или мијалник во бањата и има лесна за употреба пумпа бидејќи чистењето треба да биде катарзично, а не скучна работа. Нема тајни ракувања или церемонијални облеки. Само чист систем за полнење направен со 90% помалку пластика кога е поврзан со нашите полнења за рачен сапун за пенење базирани на хартија. Со нашиот лесен систем за полнење, се што треба да направите е да го истурите нашето еко полнење во вашето стаклено шише за повеќекратна употреба. Наполнете. Намалување. Радувај се! Бидете Фанатик Без Пластика, Придружете Се На Чистењето. Cleancult 12 Мл полнење стакло Течни Рака Сапун Диспензерот со пумпа. Машина за миење садови безбеден диспензер за стаклен сапун отпорен на кршење со пумпа и силиконски ракав што не се лизга. Перивинкл Син течен диспензер за рачен сапун за кујнски мијалник или мијалник за бања. Наполнете го нашиот диспензер За Течен сапун Од Перивинкл со нашата дива лаванда или течен сапун со мирис на лимон вербена. Ова течно шише со сапун за раце во комбинација со нашето полнење на течен сапун на хартија го комплетира нашиот 90% помалку систем за полнење пластика. Од нашите резултати и формулации, до нашите шишиња за полнење и полнење - чистото секогаш значи чисто.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Сапун Сад Туш Ѕид Монтирани Сапун Послужавник Туш Бања Кујна Countertop Креативни Сапун Решетката Со Практични Кука
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сапун Сад Туш Ѕид Монтирани Сапун Послужавник Туш Бања Кујна Countertop Креативни Сапун Решетката Со Практични Кука

Сапун Сад Туш Ѕид Монтирани Сапун Послужавник Туш Бања Кујна Маса Креативни Сапун Решетката Со Практич�

DEN 3.00
Хена Фантазија Пролетни Цветови Апстрактен Дисплеј Традиционална Колекција На Граници Монохроматски Комплет За Бања Туш Завеса
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Хена Фантазија Пролетни Цветови Апстрактен Дисплеј Традиционална Колекција На Граници Монохроматски Комплет За Бања Туш Завеса

Материјал : 1.Завеса За Туширање : Полиестерска Ткаенина 2.Мат и Килими : Фланелен Врв,Нелизгачка Подлога 3

DEN 399.84
Едноставна Решетка За Крпи Од Дрво Решетка За Складирање Со Една Решетка за Крпи со Куки Во Форма На Буквата С Закачалка За
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Едноставна Решетка За Крпи Од Дрво Решетка За Складирање Со Една Решетка за Крпи со Куки Во Форма На Буквата С Закачалка За

Опис : Изработен од висококвалитетен дрвен материјал за издржлива употреба.Прецизно полирање, напреден

DEN 422.24