• Свеж
Чаршав За маса Памучна Ленена Ткаенина За Маса Ткаенина Без Брчки Покривка За Маса Што Може Да Се Пере За Кујнски Декор За Трпезариска Маса

Чаршав За маса Памучна Ленена Ткаенина За Маса Ткаенина Без Брчки Покривка За Маса Што Може Да Се Пере За Кујнски Декор За Трпезариска

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Чаршав Памук Лен Маса Ткаенина Ткаенина Брчки Слободен Перат Маса Покритие За Кујна Трпезарија Маса Декор Карактеристика : Количина : 1 парчиња Боја : Зелен Материјал : памук Лен нето тежина : 590g/1.3 lb Бруто тежина : 590g/1.3 lb големина На Производот : 140x140cm/55.12x55.12lb големина на Пакување : 35x20x3cm/13.78х9, 84х1, 18во Опис : Маестрален Дизајн - Со Елеганција Извезена Шема На Мека памучна ленена ткаенина Со Беспрекорни Шевови, овој елегантен модерен чаршав ќе ја додаде убавината На Вашиот Дом, но исто Така Ќе го направи вашето време за јадење релаксирачко. ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ-Супер, тешко носење 100% памучна постелнина е повеќе отпорна на брчки и отпорна на смалување, работ на чипка додава готов изглед и спречува абење; чаршавот ја мери големината отстапувањето е помеѓу 1 и 2 инчи. Најдобро Миење На Рацете ПРОТИВ БРЧКИ; Без белење; исушете го на тивок оган или легнете рамно за да се исуши. Содржина на пакетот : 1xtablect Чаршав Чаршав Памук Лен Маса Ткаенина Ткаенина Брчки Слободен Перат Маса Покритие За Кујна Јадење Маса Декор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Бермудско Сино Тис-Пли Масичка-54х108
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бермудско Сино Тис-Пли Масичка-54х108

Трансформирајте го вашиот декор за настани со живописната и волшебна Бермудска Сина Покривка за Маса...

DEN 255.84
Правоаголен Чаршав Отпорен на Прскање и Дамки, Жолта Текстура На Акварел Кујна Трпезарија Маса Декорација за 4-Луѓе Маса
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Правоаголен Чаршав Отпорен на Прскање и Дамки, Жолта Текстура На Акварел Кујна Трпезарија Маса Декорација за 4-Луѓе Маса

ИФЈАНГ правоаголни украсни печатени чаршафи се совршени за заштита и украсување на вашата маса жолта а�

DEN 0.33
Памук Сатен Чаршав, 90 Тркалезна Бела Пролетна Цветна Градина Жолта Колибри Помала Шема За Печатење Прилагодени Постелнина со
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Памук Сатен Чаршав, 90 Тркалезна Бела Пролетна Цветна Градина Жолта Колибри Помала Шема За Печатење Прилагодени Постелнина со

Тркалезна Покривка За Маса Пролетна Цветна Пупка Градина Жолт Памук Сатенсетирајте ја вашата трпеза со

DEN 319.84
Тинсонт Божиќна Крпа За Маса Украсен Украс Божиќна Покривка За Трпеза Стилски Шарен Чаршав За Свадба Кујна Трпезарија Забава
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тинсонт Божиќна Крпа За Маса Украсен Украс Божиќна Покривка За Трпеза Стилски Шарен Чаршав За Свадба Кујна Трпезарија Забава

П>Карактеристики : Заштитен Чаршав со отворена големина од 144*180см / 56,59*70,74 инчи, голема површина за лесно

DEN 2.00
Памучен Сатенски Чаршав, 70 120 - Кралски Сини Акварелни Точки Чуден Боја Минимална Апстрактна Четка За Полка Расадник Печатење
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Памучен Сатенски Чаршав, 70 120 - Кралски Сини Акварелни Точки Чуден Боја Минимална Апстрактна Четка За Полка Расадник Печатење

Чаршав Сини Точки Акварел Модерни Домашни Дамки Чуден Боја памук Сатенслуксузни Памучни сатенски чарш�

DEN 2.67
Linte Linens Homespun Marine памук чаршав 70 круг
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Linte Linens Homespun Marine памук чаршав 70 круг

Традиционалната проверка на ткаени чаршафи со својата проверена шема и рабни рабови додава допир на ел�

DEN 0.33
Кафе deauville винил чаршав 52 x70
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кафе deauville винил чаршав 52 x70

Совршен избор без разлика дали јадете или уживате во прекрасен оброк надвор на внатрешен двор, чаршафит

DEN 2.33
Прекинет - Последна шанса за одобрение
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Прекинет - Последна шанса за одобрение

Никој не може да спори дека кујната е срцето на домот и трпезариската маса е крајното место за собирање �

DEN 518.24
Крајната текстил фт. Вграден Полиестерски Чаршав - За Банкет и Преклопни Правоаголни Маси, Прашина Роза Розова
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Крајната текстил фт. Вграден Полиестерски Чаршав - За Банкет и Преклопни Правоаголни Маси, Прашина Роза Розова

Покритие настан, банкет, вклучена или прикажување маси со 4 нога Полиестер Прашина Роза Опремени Чаршаф�

DEN 0.33