• Свеж
Суперма УХП - 225 45Р 91В Бсв Одговара: 2011-Шевролет Круз ЛТЗ, Тојота Камри КСЛЕ

Суперма УХП - 225 45Р 91В Бсв Одговара: 2011-Шевролет Круз ЛТЗ, Тојота Камри КСЛЕ

Buyers rating:
DEN 1040.00

Од стоката

Супермакс УХП-1 225/45Р18 91В БСВ Исклучително ракување влажно и суво. Перформанси на автопатот и Спортови како ракување. Спортски Перформанси. Чувајте ги јазичињата на вашиот животен век. Најдете мир на патот. Одговара : 2008-12 Форд Фузија СЕЛ 2014 Тојота Камри XLE 2015-17 Тојота CAMRY XSE 2016 Chevrolet Круз Ограничен LTZ 2012-13 Киа Душа 4u Луксуз 2013-17 Lexus ES350 База 2013 Тојота Camry SE 2019 Фолксваген Jetta GLI 35 - годишнина Издание 2010-12 Субару Наследство 2.5 gt 2010-11 kia soul 4u sx 2003-04 Nissan 350z Песна 2010 Chevrolet HHR ss 2003-07 infiniti G35 База 2009 Chevrolet HHR Ss Панел 2011-12 Линколн Mkz Хибрид 2015-16 scion Tc База 2011-13 scion Tc База 2020-21 Фолксваген Jetta gli s 2010 ЛИНКОЛН MKZ БАЗА 2011 Acura Tsx База 2008 CHEVROLET hhr ss 2014 Subaru Наследство 2.5 I Спорт 2010-11 Lexus Hs250h Ултра премиум и повеќе-Додадете Го Вашето Возило во Нашиот Додаток За Вклопување за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Суперма HT P235 60R 121 118S патничка гума
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Суперма HT P235 60R 121 118S патничка гума

Нуди добра стабилност и ја зголемува цврстината за подобрено забрзување и карактеристики на сопирање и

DEN 3.33