• Свеж
Жилет Мах Машки Брич Рачка И Сечилото Пополнува

Жилет Мах Машки Брич Рачка И Сечилото Пополнува

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Машкиот БРИЧ ЖИЛЕТ МАХ3 е изграден за прецизност и направен за удобност. Трите ножеви за Дуракомфорт обезбедуваат удобно бричење и имаат архитектура со отворено сечило за лесно плакнење. Заедно со леснотијата и удобноста, сечилата посилни од челик остануваат поостри подолго (Наспроти Сензор3) за дополнителна издржливост. Премиум рачката МАХ3 одговара на сите сечила МАХ3, а секое полнење на сечилото е дизајнирано да трае до 15 удобни бричења, што ви овозможува да извлечете максимум од секое сечило. ЗА брзо и ефикасно бричење, МАХ3 има ergономска рачка со гумен стисок што ви дава контрола со елегантен, стилски изглед. Долготрајната лента за подмачкување непречено го лизга бричот за одлично искуство со бричење. Меките микрофини нежно ја истегнуваат и мазната кожа за да подготват влакна што треба да се исечат за блиско бричење. МАХ3 се чувствува подобро ОД еднократна употреба, дури и на десеттото бричење (севкупна предност Наспроти Сензор2 За еднократна употреба). Посилни од челични сечила кои остануваат поостри подолго (Наспроти Сензор3). Секое полнење на сечилото трае до 15 удобни бричења. Карактеристики три сечила За Дуракомфорт и архитектура со отворено сечило за лесно плакнење. Ergономска рачка за брзо и ефикасно бричење. Рачката мах3 одговара на сите полнења На сечилото Мах3. Долготрајно подмачкување за лизгање. Микрофините нежно ја истегнуваат и мазната кожа за блиско бричење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Жилет Сензорексел Рефилс, Кт
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Жилет Сензорексел Рефилс, Кт

Жилет Сензорексел полнењето на сечилото за бричење има одговорни сечила за бричење и меки, заштитни мик

DEN 1.67