• Свеж
Женски Вратоврска Боја Печатени Екипажот Вратот Краток Ракав Слободно Време Плисирани Мини Смена Фустан

Женски Вратоврска Боја Печатени Екипажот Вратот Краток Ракав Слободно Време Плисирани Мини Смена Фустан

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Овој Фустан За Жени Е Квалитетен И Удобен За Носење.Материјал : Полиестер (ПЕТ)Основен И Разноврсен Стил За Повеќето Прилики, Костум За Состанување, Танцување, Плажа, Клуб,Секојдневна, Ноќна Забава, Банкет, Свадба, Промоција Погодна За Секојдневно Облекување, Носење Дома, Патување, Можете Да Одговарате Со Вашите Пумпи, Потпетици, Чизми.Запознајте Ги Новите Модни Трендови.Едноставен, Но Моден Стил Кој Е Популарен Кај Модерниот Женски Стил - Удобен И Добро Опремен Што Може Да Биде Облечен Или Облечен За Да Одговара На Вашето Расположение Марка : Небрендирана Големина : S, M, L, Xl, Xxl, 3 Xl, 4 Xl, 5xldress Должина : Краток Стил : Leisure Colour : Multicolouredepart : Womensize Тип : Редовна Боја : Повеќебојна Должина На Ракавот : Кратка Шема На Ракави тип На ракав За Печатење : Компонента На Главната Ткаенина Со Кратки Ракави : Занает Од Полиестерски Влакна (Полиестер) : Колаж/Шиење На Половината : Среден Појас : Петелка : здолниште со а-линија : Женски Вратоврска Печатена Боја На Екипажот На Вратот Со Кратки Ракави, Плисиран Мини Смена Фустан.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кодуоп Мало Дете Слатка Суспендиран Фустан Бебе Девојка Цветни Печатени Возбуда Ремен Чипка-До Принцеза Фустан
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Кодуоп Мало Дете Слатка Суспендиран Фустан Бебе Девојка Цветни Печатени Возбуда Ремен Чипка-До Принцеза Фустан

Големина шема : Големина (см) 90должина : t49t Bust : t40 100должина : t51t Bust : t43 110должина : t53t Bust : t46 120должина : t56t Bust

DEN 1.00
Келајуански Женски Мини Фустан Ракав Квадратен Врат Плисиран Цврст Цветен Принт Летен Фустан од а-линија За Секојдневен Дневен
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Келајуански Женски Мини Фустан Ракав Квадратен Врат Плисиран Цврст Цветен Принт Летен Фустан од а-линија За Секојдневен Дневен

Женски Мини Фустан 3 / 4 Ракав Квадратен Врат Плисиран Цврст / Цветен Принт Летен Фустан со алинија За Сек�

DEN 1.33
Јувул Свадба Гостински Фустани За Жени Секси Фустани За Жени Женска Мода Печатени Долги Ракави В-Вратот Пуловер Фустан Кафеава
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Јувул Свадба Гостински Фустани За Жени Секси Фустани За Жени Женска Мода Печатени Долги Ракави В-Вратот Пуловер Фустан Кафеава

Женски Моден Печатен Фустан Со Пуловер Со Долг Ракав : изработен е од висококвалитетни материјали,довол

DEN 671.84
женска облека женска облека мода жени цветен принт со долги ракави долг макси фустан дами секојдневен фустан с розова
 • Свеж
Оценка на купувачите:

женска облека женска облека мода жени цветен принт со долги ракави долг макси фустан дами секојдневен фустан с розова

Ако клиентите имаат грешки, ве молиме погледнете ја првата статија Клиентите Се Бог, кој ви обезбедува з

DEN 0.67
Летни Фустани За Жени Обични Јаки со Долги Ракави Со Џеб Печатени Долги Фустани Облечени Трендовски Фустани Со Плус Големина
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Летни Фустани За Жени Обични Јаки со Долги Ракави Со Џеб Печатени Долги Фустани Облечени Трендовски Фустани Со Плус Големина

Женски Лежерен Јака со Долги Ракави Со Џеб Печатени Долги Фустани Опис : изработен е од висококвалитетн�

DEN 2.67
Дриндф Летни Фустани За Жени Трендовски Резервоар За Туника Без Ракави Мини Фустан Гроздобер Цветен Принт Бохо Фустан Симпатичен
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Дриндф Летни Фустани За Жени Трендовски Резервоар За Туника Без Ракави Мини Фустан Гроздобер Цветен Принт Бохо Фустан Симпатичен

●Лесно Совпаѓање : модерно е да носите беретки на која било забава или да носите капи во пролет и лето ко

DEN 2.00
Време И Тру Макси, секојдневни фустани за жени, лето, Розова, Жени Лето Надвор Од Рамо Фустан Лабава Фит Исечена Чипка Со Ракави
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Време И Тру Макси, секојдневни фустани за жени, лето, Розова, Жени Лето Надвор Од Рамо Фустан Лабава Фит Исечена Чипка Со Ракави

Жените Лето Надвор Рамо Фустан Лабава Вклопуваат Исечоци Чипка Хафт Ракав Цветни Еднобојни Печати ОВра

DEN 299.84
апсуј Фустан За Жени-Женски Секси Секојдневни Удобен Фустан Со Фустан Со В-Врат Без Ракави Вентилација Мини Фустан Зелена Големина
 • Свеж
Оценка на купувачите:

апсуј Фустан За Жени-Женски Секси Секојдневни Удобен Фустан Со Фустан Со В-Врат Без Ракави Вентилација Мини Фустан Зелена Големина

апсуј Фустан За Жени, Женска Облека, Фустан За Жени , Женските Летни Фустани Лабавите фустани се елега�

DEN 431.84
Женски Летен Ремен Фустан Со Еднобојна А-Линија Екипажот Вратот Без Ракави Висок Сплит Долг Фустан Партија Летен Фустан Со Џебови
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Летен Ремен Фустан Со Еднобојна А-Линија Екипажот Вратот Без Ракави Висок Сплит Долг Фустан Партија Летен Фустан Со Џебови

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 335.68
Гдфун Фустан За Жени Пролет Бохо Секојдневен Моден Ракав Фустан За Одмор Големи Димензии--свадбени гостински фустани за жени
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Гдфун Фустан За Жени Пролет Бохо Секојдневен Моден Ракав Фустан За Одмор Големи Димензии--свадбени гостински фустани за жени

Големина : С Биста : 98см / 38,58" Рамо : 42см / 16,54" Ракав : 53см / 20,87" Должина : 130см / 51,18"Големина : М Биста : 104см / 40,94

DEN 354.08
Фустани За Женски Женски Летни Обични Фустани Со Кратки Ракави Кријат Маснотии Во Стомакот Лабав Сарафан Со Џебови
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Фустани За Женски Женски Летни Обични Фустани Со Кратки Ракави Кријат Маснотии Во Стомакот Лабав Сарафан Со Џебови

95% Вискоза, 5% Спандекс Увезено Еластично Затворање Рачно Перење Само Qw_ Материјал ® 95% вискоза+5% спандекс

DEN 2.67