• Свеж
Tinksky Сет 10ml Игла Врвот Врвот Лепак Шише Апликатор DIY Quilling Алатка Прецизност Шише

Tinksky Сет 10ml Игла Врвот Врвот Лепак Шише Апликатор DIY Quilling Алатка Прецизност Шише

Buyers rating:
DEN 1.33

Од стоката

Описr. r. Ова шише со апликатор е задолжително за сериозниот занаетчија. Неговиот фин врв е совршен за нанесување прецизни количини лепак, глазура, бои или други течности. Вклучува покритие. Врвот е направен од метал отпорен на ' рѓа, а шишето е направено од флексибилна пластика која лесно се стиска.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Бела.р. - Материјал : ЈП.р. - Големина : околу 7х3х3 см/2, 76х1, 18х1, 18 инчи.р. - телото На Шишето е изработено од пластика, прецизниот врв е изработен од метал отпорен на ' рѓа.р. - тоа ќе направи многу кога ќе извршите некои рачно изработени проекти.р. - Одлично За квилинг и други проекти за кои се потребни мали капки или фини линии на лепак.р. - Капацитет : шишето со апликатор за лепак со фин врв содржи 1 унца/ 30 мл течност, има димензии 9,4 см/ 3,7 инчи во висина и 3 см/ 1,18 инчи во дијаметар.р. - Секое шише има цврсто вклопено капаче, добро покријте го врвот, заштитете го врвот и чувајте ја течноста да не истекува. 1 х сет од 10 парчиња игла врвот шише. Телото на шишето е изработено од пластика, прецизниот врв е изработен од метал отпорен на ' рѓа. Тоа ќе направи многу кога ќе извршите некои рачно изработени проекти. Одлично за квилинг и други проекти кои бараат мали капки или фини линии на лепак. Капацитет : шишето со апликатор за лепак со фин врв држи 1 унца/ 30 мл течност, има димензии 9,4 см/ 3,7 инчи во висина и 3 см/ 1,18 инчи во дијаметар. Секое шише има цврсто вклопено капаче, добро покријте го врвот, заштитете го врвот и чувајте ја течноста да не истекува.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Поставува Едукативни Флеш Картички За Мали Деца, Учат Букви Бои Форми Броеви И Животни, Играчки За Учење На Мали Деца
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Поставува Едукативни Флеш Картички За Мали Деца, Учат Букви Бои Форми Броеви И Животни, Играчки За Учење На Мали Деца

Главни Карактеристики : Едукативни Флеш Картички за одлични активности за учењенашите деца флеш карти�

DEN 2.33
Еџвајр 3-Пролетна Пролет - По Пакување
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Еџвајр 3-Пролетна Пролет - По Пакување

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

DEN 483.52
Домашен Декор Клиренсметал Виси Ѕид Арт Деко Внатрешни Работи Дневна Соба Ѕид Дома Канцеларија Спална Соба Кујна Метал Ѕид Декорација
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Домашен Декор Клиренсметал Виси Ѕид Арт Деко Внатрешни Работи Дневна Соба Ѕид Дома Канцеларија Спална Соба Кујна Метал Ѕид Декорација

Метал Виси Ѕид Арт Деко Внатрешни Работи Дневна Соба Ѕид Дома Канцеларија Спална Соба Кујна Метал Ѕид Д�

DEN 79.84
Аугуста Машки Стадион Реплика Џерси
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Аугуста Машки Стадион Реплика Џерси

100% полиестерска трико мрежа 100% полиестер заслепувачка ткаенина јарем И ракави Надвор од шкафче Етикета

DEN 1439.84
Dianli Секојдневен Сетови Вратоврска Боја Печатење V-Вратот Мода Преголема Туника Лабава Блуза И Кратки Тенок Панталони Лето
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Dianli Секојдневен Сетови Вратоврска Боја Печатење V-Вратот Мода Преголема Туника Лабава Блуза И Кратки Тенок Панталони Лето

кошули со долги ракави за жени / кошула / обликувана облека / џемпери за жени / преголеми маици за жени / об

DEN 687.84
Airpow На Клиренс Градници Со Поддршка И Подигнување Мода Крст Шпагети Ремен Цврста Грб Спортска Долна Облека Беспрекорен Градник
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Airpow На Клиренс Градници Со Поддршка И Подигнување Мода Крст Шпагети Ремен Цврста Грб Спортска Долна Облека Беспрекорен Градник

Карактеристики : 1 Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност...

DEN 3.33
Божиќ Стендиндг Безлична Кукла Цртан Филм Долга Брада Без Лице Стендиндг Кукла Приврзок Божиќна Забава Новогодишна Елка Украс
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Божиќ Стендиндг Безлична Кукла Цртан Филм Долга Брада Без Лице Стендиндг Кукла Приврзок Божиќна Забава Новогодишна Елка Украс

Опис Нашата И извонредна Божиќна кукла без лице е направена од и еколошка ткаенина, убава и симпатична...

DEN 0.33