• Свеж
Истман Термоспој, Должина, Бакар

Истман Термоспој, Должина, Бакар

Buyers rating:
DEN 1285.76

Од стоката

Термоспојот Истман е изграден од висококвалитетен бакар со глава од нерѓосувачки челик и заварување на врвот за да обезбеди сигурни перформанси. Со должина од 30 инчи, издржливиот термоспој е дизајниран да ја поедностави инсталацијата на автоматска контрола и горилници за бојлери за гас. Термоспојот вклучува адаптер за позиционирање со повеќе навои и клипови за лесна употреба и со течен пропан и со апликации за природен гас. Термоспојот е долг 30 инчи за разноврсност. Изграден од висококвалитетен бакар со глава од нерѓосувачки челик и заварување на врвот за да обезбеди сигурни перформанси. Дизајниран за поедноставување на инсталацијата на автоматска контрола и горилници за бојлери за гас. Вклучува адаптер за позиционирање со повеќе навои и клипови за лесна употреба и со течен пропан и со апликации за природен гас.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Жирар ГСВХ Бојлер Без Резервоари
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Жирар ГСВХ Бојлер Без Резервоари

* Сега Со Прилагодливо Бирање Со Целосна Контрола на Температурата (патент во очекување)* Лесен За употр�

DEN 0.67
Внатрешен Резервоар Атвуд
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Внатрешен Резервоар Атвуд

Атвуд 91412 замената На Внатрешниот Резервоар е направена со висококвалитетни материјали за издржливост

DEN 1.67
Атвуд Пластични Приклучоци За Одвод
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Атвуд Пластични Приклучоци За Одвод

Атвуд 91857 Пластичните Приклучоци за Одвод се направени со висококвалитетни материјали за издржливост К

DEN 0.67
Бојлер Без Резервоари Интелигентен Бојлер, Мини Електричен Бојлер За Домаќинство Машина За Греење На Бојлер Без Резервоар
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бојлер Без Резервоари Интелигентен Бојлер, Мини Електричен Бојлер За Домаќинство Машина За Греење На Бојлер Без Резервоар

Телото има копчиња на екранот на допир за да ја прилагоди температурата Потоа притиснете го копчето за �

DEN 912.00