• Свеж
Гледајте Торба За Чување На Ролна Организатор За Патување Торбичка Бендови Платно Пренослив Случај Накит Нараквица Држи Водоотпорен

Гледајте Торба За Чување На Ролна Организатор За Патување Торбичка Бендови Платно Пренослив Случај Накит Нараквица Држи Водоотпорен

Buyers rating:
DEN 462.08

Од стоката

Опис. Ако сте колекционер на часовници или обожавател на часовници, тогаш не гледајте подалеку од овој фантастичен производ во кој ќе ги чувате рачните часовници. Оваа ролна за часовници може да собере до пет часовници, што ја прави совршен придружник за патување или стилско место за чување или изложување дома. Карактеристики. - Боја : Црна. - Материјал : Платно. - Големина : 24,30 х 18,50 х 0,20 см/ 9,55 х 7,27 х 0,08 инчи. - Изработен од врвен платнен материјал, дизајн со цврста боја, може да се пере, издржлив и со голем капацитет. . - Нашата кутија за часовници за патување е дизајнирана да го одржува вашиот часовник уредно организиран. . - Иако е пространа, нашиот организатор за патување со часовници има тенок дизајн што го прави апсолутен заштедувач на простор. . - Чува до пет часовници за кога сте во движење, и се тркала уредно и лесно и безбедно затворено со кабел што се врзува со стил за благодатта и стилот. - Одличен, софистициран придружник за патување за вашите скапи часовници на кратки или долги патувања. Изработен од врвен платнен материјал, дизајн со цврста боја, може да се пере, издржлив и со голем капацитет. Нашата кутија за часовници за патување е дизајнирана да го одржува вашиот часовник уредно организиран. Иако е пространа, нашиот организатор за патување со часовници има тенок дизајн што го прави апсолутен заштедувач на простор. Продавници до пет часовници за кога сте во движење, и се тркалаат уредно и лесно и безбедно затворени со кабел што се врзува со стил за благодатта и стилот. Одличен, софистициран придружник за патување за вашите скапи часовници на кратки или долги патувања.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Такфо За Епл Часовник Серија Случај Блинг Кристал Епл Види Заштитна Кутија Браник Рамка Екран Заштитник Случај Капак За Жени
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Такфо За Епл Часовник Серија Случај Блинг Кристал Епл Види Заштитна Кутија Браник Рамка Екран Заштитник Случај Капак За Жени

Карактеристики : ● 100% Сосема Нов и добар квалитет ●Висок Чувствителен Допир : заштитник на екранот со к

DEN 201.44
Enquiret Часовник Случај Кожа Нараквица Дисплеј Складирање Преносни Накит Bangle Врски Заштита Шоу Организирање Бо Мажи Жени
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Enquiret Часовник Случај Кожа Нараквица Дисплеј Складирање Преносни Накит Bangle Врски Заштита Шоу Организирање Бо Мажи Жени

Опис : Сигурен материјал : куќиштето за складирање часовници е изработено од СТП, што е многу издржливо и

DEN 3.33
Гледајте го кутијата за организатор на стакло Организатор за гледање со отстранлива перница за часовници, синтетички дисплеј
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Гледајте го кутијата за организатор на стакло Организатор за гледање со отстранлива перница за часовници, синтетички дисплеј

Овој случај на часовник има предности на едноставна структура, исклучителна изработка и компактна стру

DEN 479.84
Invicta Watch Display 12-слонот Bo White 33916
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Invicta Watch Display 12-слонот Bo White 33916

Гледајте додатоци Гледајте серија на приказ со 12 слот Боја бела 3 5 / 8 инчи Висина x 15 инчи должина x 8 инчи �

DEN 2.00