• Свеж
XtremeVision AC КРИЕШЕ Ксенонски Заменски Светилки-H 5000K-Светло Бел Пар

XtremeVision AC КРИЕШЕ Ксенонски Заменски Светилки-H 5000K-Светло Бел Пар

Buyers rating:
DEN 495.84

Од стоката

Xtreme Vision® AC Криеше Замена Светилки 1 Пар Xtreme Vision® Премиум AC Замена светилки доаѓа со се што ви треба за да го замени вашиот оштетени Сокриени Светилки. Xtreme Vision® Премиум AC Сијалиците За Замена НА AC Ќе ви обезбедат најсветла видливост и безбедност за патот. Секоја сијалица е целосно Приклучена И Игра, овозможувајќи брза и лесна инсталација. Компатибилен СО ДВЕТЕ 35 W/55 W, сепак, САМО СО AC CRID Ballast Xtreme Vision® Разлика постојат имитатори НА СКРИЕНИ таму кои не се толку ефикасни и покрај нивното име на брендот. Xtreme Vision® им овозможува на клиентите најсигурни, издржливи и најбезбедни СКРИЕНИ на пазарот користејќи ја најновата технологија. Ние сме толку сигурни за нашите скриени производи; ние обезбедуваме 2 години без гаранции за сите наши производи. Ние нудиме инстант технолошка поддршка преку телефон или е-пошта за да ја обезбедиме потребната поддршка за веднаш да работат вашите светла. Достапни бои Од Xtreme Vision®4300 K : Емитува светла дневна светлина ИЗЛЕЗ 5000 K : Емитува светло бел излез 6000 K : Емитува светло сина излез 8000 K : Емитува средно сина излез 10000 K : Емитува темно сина излезтремевизија® Заменските Светилки вклучуваат : 2 Xtreme Vision® 35 W/55w Премиум AC СКРИЕНИ Ксенонски Светилки 2 Приклучок И Игра Жици Темперамент XTREMEVISION® ПРЕМИУМ AC Замена светилки СЕ компатибилни СО 35w & 55w Ac придушници ac баласт ЖИЦИ се црвени/Сини. Компатибилен со повеќето РЕЗЕРВНИ НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА СКРИЕНИ Светла ве Молиме проверете сијалица конектори за да се осигура дека тие се исти. СИЈАЛИЦИТЕ за Замена НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА бараат Баласт ЗА КРИЕЊЕ НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА за работа. НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА СКРИЕНИ светилки нема да работат без баласт. Компатибилен САМО СО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, не се ПРЕПОРАЧУВА ракување СО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА СО ЕДНОНАСОЧНА Баласт-Забелешка : DC Баласт имаше Црни/Црвени Жици. 100% Приклучок И Инсталација Игра. Нема Потреба Од Модификација. 3Х Посветла од Халогените Светилки. Трае 5 ПАТИ Подолго. 35% Помала Потрошувачка На Енергија. Xtreme Vision® AC Светилки вклучува : 2 Xtreme Vision® Премиум AC КРИЕШЕ Ксенонски Замена Светилки 2 Приклучок И Игра Жици Темперамент. 2 Година Кавга Слободен Гаранција-Во Живо Техничка Поддршка преку Телефон И Е-пошта.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.