• Свеж
Адаптер за алатки компатибилен Со Адаптер За HILTI VC-UT-Y

Адаптер за алатки компатибилен Со Адаптер За HILTI VC-UT-Y

Buyers rating:
DEN 207.68

Од стоката

Детали : *Сосема нов и висок квалитет*Високо одговара со опремата, издржлив за употреба*Лесен за инсталирање, удобен за употреба*Боја : Црна*Може да се користи со други електрични алати и алатки за отстранување прашина*На. адаптерот ќе биде погоден за повеќето црева за правосмукалка и бара . не повеќе од адаптер при префрлување помеѓу алатки*Флексибилниот дизајн заштедува време префрлување помеѓу додатоци / алатки*За HILTI VC40 - Ut - Y 74408*Големина : Прибл.26,5 мм-поврзете ги сите црева од 26мм32, 45мм-поврзете ги сите црева со дијаметар од 32мм34, 75мм-поврзете црево од 35мм (преку широк крај)40,88 мм-поврзете црево од 38мм (преку широк крај) Содржина На Пакетот : 2*Адаптери белешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите . прикажани на веб-сајтот предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот . монитор и осветленост на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработени од висококвалитетни материјали, безбедни,еколошки, издржливи. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние веднаш ќе ви го решиме. Beshom 2pcs Алатка Адаптер компатибилен Со За Hilti VC40 - Y - Y 74408 Адаптер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Божиќ Снег Глобус Фенер Томас Воз Трактор Дедо Мраз Испорачува Подароци Вода Фенер Занаети За Божиќ Дома Декорација Подарок
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Божиќ Снег Глобус Фенер Томас Воз Трактор Дедо Мраз Испорачува Подароци Вода Фенер Занаети За Божиќ Дома Декорација Подарок

Карактеристики : Божиќен Украс : гроздобер вагон со елен, деца и дедо Мраз што се возат на прекрасен блес�

DEN 463.84
Машки И Младински Униформи V-Вратот Прилагодено Кошаркарски Дрес Сет - Направи Тимски Униформи Печати Име На Тимот, Број И Вашето
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машки И Младински Униформи V-Вратот Прилагодено Кошаркарски Дрес Сет - Направи Тимски Униформи Печати Име На Тимот, Број И Вашето

Плетено, полиестер, затворање на копчето спандекс1.Материјал : 92% полиестер и 8% спандекс, дигитално печат

DEN 2.67
Еџвајр 3-Пролетна Пролет - По Пакување
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Еџвајр 3-Пролетна Пролет - По Пакување

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

DEN 483.52
Женски Комбинезон со Плус Големина Xysaqa-Секојдневен Кариран Принт Лабав Прилагодлив Ремен Широки Панталони За Нозе Со Џеб
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Комбинезон со Плус Големина Xysaqa-Секојдневен Кариран Принт Лабав Прилагодлив Ремен Широки Панталони За Нозе Со Џеб

Дами 1 Парче Комбинезон Повеќе Лабава Одговара, Костуми За Речиси Обликот На Телото, Создавајќи Секојдн�

DEN 199.52
Женски Комбинезон Плус Големина Женски Секојдневни В Џебови За Вратот Комбинезони Со Кратки Ракави Широки Шорцеви Ромпери
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Комбинезон Плус Големина Женски Секојдневни В Џебови За Вратот Комбинезони Со Кратки Ракави Широки Шорцеви Ромпери

Големина : С Биста : 108см / 42,52" Колк : 124см / 48,82" Ракав : 13см / 5,12" Должина : 86см / 33,86"Големина : М Биста : 114см / 44,88

DEN 258.24
Сопствена Виножито Модели Дизајн Квадратни Стаклени Фиоки Рачки Копчиња Повлекува Со Завртки За Кујна Кабинет Бања Кабинет Шминка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сопствена Виножито Модели Дизајн Квадратни Стаклени Фиоки Рачки Копчиња Повлекува Со Завртки За Кујна Кабинет Бања Кабинет Шминка

Дали сакате да го направите вашиот мебел лесен за употреба и освежен? Дали сакате брзо да ја пронајдете �

DEN 1.67