• Свеж
Кука од октопод од орел нон

Кука од октопод од орел нон

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Trokar TK400 Octopus Hook е крајната кука од октопод. Има тристрана хемиски заострена Трокар точка. Одлично е за црвена риба, шарен бас и флук. Октопод кука на орел, октопод : највисок квалитет на риболов за сите видови рибари. Доверлив за сигурност, издржливост и сила. Тестирани за квалитет и поле за да се осигурате дека можете да ги завршите со најдобрите. Единствените куки во светот кои се хируршки заострени. 3-еднострана точка продира двојно побрзо од другите форми на точки, овозможувајќи драматично зголемени стапки на прицврстување. Засилениот дијаметар на жицата, давајќи им на сериозни риболовци кука за затегнување што овозможува агресивни сетови на куки и интензивни борби. БАРБ со низок профил дизајнирана за полесна пенетрација, но сепак крајна моќ на држење. Прецизниот агол на БАРБ беше утврден со употреба на многу специфични геометриски пресметки. Процесот на умерено конкретно прилагодена за да ја манипулира молекуларната структура на жицата Q741, извадете го максималниот потенцијал на јачината на ултра-високиот јаглерод.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Mustad Down Eye Baitholder Hook - Големина: 40 парчиња
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Mustad Down Eye Baitholder Hook - Големина: 40 парчиња

Оваа силна, фалсификувана кука за клунови на Мустад има обратна точка на кука за подобрено држење на кук

DEN 287.84
Кука за црви Гамакацсу
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Кука за црви Гамакацсу

Стандардната офсет на Гамакацсу со кружен свиок за поголема површина за залак Совршено за местење во Ка

DEN 1.67
Фузија Мед. Shank EWG Treble
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Фузија Мед. Shank EWG Treble

Куките на Беркли Фузија19 се за секого, од почетниците до страствен риболов Средната кука со средна трес�

DEN 271.84
Mustad Ultra Point Octopus Hook - Големина: 6 п.п.
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Mustad Ultra Point Octopus Hook - Големина: 6 п.п.

Куката со силна жица од муста 1х е совршена за презентација на природна солена вода со мамка Силната кук�

DEN 287.84
Вредност на вртење на моќност
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Вредност на вртење на моќност

Вредност на вртење на напојување со големина на тешка должина 2 / 0 вртливите со очи од не'рѓосувачки чели

DEN 2079.84
Matzuo Sickle Aberdeen Hooks, Red Chrome, 8
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Matzuo Sickle Aberdeen Hooks, Red Chrome, 8

Куката со срп на Матзуо Абердин е конструирана од дополнителна жица со темперамент на светлина што се ф�

DEN 319.84
Зек се справи со халибутскиот круг кука
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Зек се справи со халибутскиот круг кука

Подготвени за вашиот следен трофејски улов со најновата опрема за риболов? Завршете го вашиот арсенал с

DEN 2.00
Кука за мамка за мамка за рибин - Оз, 30181
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Кука за мамка за мамка за рибин - Оз, 30181

Куката за мамка за мамка најдобро е риболов со долга мека мамка од 3 до 7 инчи Ние предлагаме местење на о�

DEN 208.64
Mustad Ultrapoint Octopus Hook, црвена, големина 2 0
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Mustad Ultrapoint Octopus Hook, црвена, големина 2 0

Куката со силна жица од муста 1х е совршена за презентација на природна солена вода со мамка...

DEN 287.84
Златен бас -златен бас златен кука
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Златен бас -златен бас златен кука

Прецизност врзана со монофиламент отпорен на абразија и вклучува флуоресцентни мониста Достапно во зл�

DEN 319.84
Berkley® Fusion Octopus Hooks
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Berkley® Fusion Octopus Hooks

Куките на Беркли Фузија19 се насочени кон сите, од почетниците до страствен риболов Обоениот октопод е п�

DEN 287.84