• Свеж
Голи домашно руно опремено лист, кадифен поларно руно, длабок џеб, крал, пакет, сива боја

Голи домашно руно опремено лист, кадифен поларно руно, длабок џеб, крал, пакет, сива боја

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Подготвено лим од домашно руно, кадифен поларно руно, длабок џеб, крал, 1 пакет, опремена лим со премија од сива боја е направен со дополнителен мек руно материјал кој е брчки, избледена, пилула и отпорна на смалување. Овој список е само за вградениот лист. Микро руно е одлично за губење на влагата и влажноста, како и да е лесен и дише, одржувајќи го вашето тело на вистинската температура во текот на целата година. Димензии : 1 кралско руно вграден долен лист - долг 78 „широк до 80“. Нашиот целосно еластизиран вграден лист е дизајниран да го прегрне вашиот душек длабоко до 15 инчи. Дишете лесно : легнете, земете здив на свеж воздух и лесно одморете се. Овој мазен и хипоалергичен материјал се спротивставува на пилинг, боење и згаснување толку добро што ќе го задржите нашето име во вашиот дом за наредните години . Плишани и лесни : Дури и преку фригидни зими ќе бидете убедени дека еднаш сте во рај Се лизгате помеѓу овие перници. Полумен и плусхер од фланел, овој лист од руно ќе ве задржи тостилно топло дури и на најстудените ноќи . Лесна грижа : Машината што се мие во ладна вода со слични бои. Брзо се суши на сува сува ниска температура . Останете уверени : вашите први 30 ноќи се на нас. Буквално. Ако не ги сакате нашите чаршафи, испратете ги назад.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дете од Garanimals Doddler ткаени кратко
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дете од Garanimals Doddler ткаени кратко

Убав стил е тука од Гаранималс за вашето бебе или момче за дете, почнувајќи од овие ткаени шорцеви Израб�

DEN 1.67
Лесни улични сандали на Еспадрил
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лесни улични сандали на Еспадрил

Супер привлечна сандала, Стејси од Лесна улица има клин завиткан од јута што се флексира за вашето задов

DEN 2.33
Телеформ чад сиво стакло приврзок
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Телеформ чад сиво стакло приврзок

Создадете мека, суспендирана светлина во чиста пакет со ламбата за приврзоци со сива стакло Telefor Лесно з

DEN 2.00
Исклучителна Карирана Печатење Едноделна Прашка Дневен Цртан Филм Мало Бебе Девојче Комбинезон Ромпери Црвено
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Исклучителна Карирана Печатење Едноделна Прашка Дневен Цртан Филм Мало Бебе Девојче Комбинезон Ромпери Црвено

ДАЕТИРОС Свиленкаст Кариран Комбинезон Цртан Филм Едноделна Прашка Дневно Мало Бебе Девојче Ромпери Р�

DEN 256.00