• Свеж
Златна теретана за теретани за вежбање на телото на злато

Златна теретана за теретани за вежбање на телото на злато

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Идеално за тонирање и зголемување на флексибилноста, оваа топка за вежбање ги таргетира вашите ABS и долниот дел на грбот за да го затегнете јадрото. Плус, за поизбалансирано горното тело, користете ја топката на телото за да ги работите рацете, градите и рамената. Совршено за секое ниво на фитнес, овој тренинг со ниски влијанија дава максимални резултати. Златна салата 55см анти-пукана топка на телото : Идеално за височини на корисници 5'3 “и под. Конструиран од издржлив, анти-пурст материјал. Вклучена воздушна пумпа. Вклучена табела за вежбање. Максимална тежина на корисникот да не надминува 250 фунти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Да4all јога вежба топка за стабилност топка топка топка - одлична за јога, фитнес, обука за јадрото на јадрото - анти -рафал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Да4all јога вежба топка за стабилност топка топка топка - одлична за јога, фитнес, обука за јадрото на јадрото - анти -рафал

Тонирајте уште поважно, одговара на почетниците и напредните корисници Идеално за целокупно тонирање н

DEN 2.00
Изокинетика, Inc. мини вежба топка црвена
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Изокинетика, Inc. мини вежба топка црвена

Мини топки за вежбање се одлична алатка за вежби за зајакнување на јадрото Тие можат да додадат дополни�

DEN 239.04
Перница за стабилност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Перница за стабилност

Работете на вашето јадро на вашата работна маса со оваа надуена перница за стабилност од 14 инчи...

DEN 3.33
Топка за вежбање за фитнес за фитнес
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Топка за вежбање за фитнес за фитнес

Со оваа опрема за тренингот, ќе можете да го намалите и да го подобрите вашето јадро Вклучениот тренинг �

DEN 1.33