• Свеж
Шик Дома Астер Троседот Кадифе Тапациран Тафтувана Една Клупа Перница Љубов Седиште Троседот, Руменило Кадифе Ткаенина

Шик Дома Астер Троседот Кадифе Тапациран Тафтувана Една Клупа Перница Љубов Седиште Троседот, Руменило Кадифе Ткаенина

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Астерот е удобно, трендовско љубовно седиште кое прави смело и ажурирано повикување на модерниот дизајн од средината на векот. Празник за очите, љубовното седиште Астер се одликува со силни, квадратни линии и раце за засолниште обложени со луксузен, тафтуван кадифе, сите на врвот на Златниот тон цврсти метални И-Нозе. Работи одлично како самостојно парче или убаво се спарува Со троседот Астер и/или клупскиот стол. Се позајмува на дневна соба, дневна соба, дувло и канцелариски простори со модерни и современи стилови на дизајн. Вклучува : 1 Љубовно Седиште Во Кадифена Ткаенина Спецификации : опции За Боја : Руменило, Сребро, Маслиново Должина На Производот : 64,5 инчи Ширина/Длабочина На производот : 34 инчи Висина На производот : 30 инчи материјал : Материјали : кадифена ткаенина, седење со пена со повеќе густини, Ткаенина за метални нозе и Дизајн Луксузен кадифен тапацирчист, квадратни линии создаваат изглед кој одговара на модерен или современи карактеристики на Поставување : Луксузни перничиња Со Повеќе Густини Со Кадифен Кадифен За Да се Опуштите Во Удобност и Стил Во Пар со троседот астер и/или Клупски Стол за Кохезивен изглед изграден да трае со врвни ткаенини, материјали и стручни упатства за нега на Изработка : исчистете ги само сликите што Ги Прикажуваме имаат најточна можна боја. Сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијации во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. Собранието Бараше НАЈДОБРО СЕДИШТЕ ВО КУЌАТА - од неговата прекрасна, тафтувана перница за седишта со една клупа и рацете за засолниште обложени со кадифе до неговите златни тонови цврсти метални И-нозе, секој детал На Азалеата го прави идеално љубовно седиште и за модерни и за современи украсни средини. Седи смело самостојно и убаво се спојува со софата Азалеа и/или клупскиот стол. Ова прекрасно парче за изјава е добро прилагодено за вашата дневна соба, дувло, салон, спална соба или канцеларија. ТКАЕНИНА : ЛУКСУЗЕН КАДИФЕН ТАПАЦИР-Стручно тапациран со кадифена ткаенина со врвен квалитет-кадифената текстура на овој кадифе создава богато и луксузно чувство. ДИЗАЈН : СТИЛСКИ МОДЕРЕН СОВРЕМЕН изглед-моден напред современиот дизајн создава смело парче за изработка на изјави со елегантни линии што е исто колку и уметноста што треба да се види колку и мебелот што треба да се користи. УДОБНОСТ : ПЛИШАНО АМОРТИЗИРАЊЕ СО ПОВЕЌЕ ГУСТИНИ – плишано полнење со пена со повеќе густини овозможува меко, но поддржувачко седиште-Вие И вашите гости ќе се опуштите во удобност и стил. КВАЛИТЕТ : КОНСТРУИРАН ДО СОВРШЕНСТВО - сите шик Производи За Мебел за Дома се направени со издржлив врв на линиските материјали под строги стандарди за контрола на квалитетот што создаваат трајно парче за вашиот дом.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.