• Свеж
Телеформ чад сиво стакло приврзок

Телеформ чад сиво стакло приврзок

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Создадете мека, суспендирана светлина во чиста пакет со ламбата за приврзоци со сива стакло Telefor. Лесно затемнетата стаклена купола е едноставна, но сепак се наоѓаат мали кривини со ребра, создава визуелен интерес и природна, текстурална длабочина што потсетува на пчеларник. Вклучен од фиксен кабел, приврзокот на Телефор изгледа одлично сам по себе, во кластер, или во редови од два, три, четири или повеќе. Мерки : 8 l x 8 w x 8 h in ”. Вклучува : една сијалица од 7 W LED Едисон.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Килим на крајбрежниот распон, 22,5 37
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Килим на крајбрежниот распон, 22,5 37

Прекрасната уметност од дождовните шанки создава дизајн на крајбрежен тематски дизајн во нијанси на си

DEN 0.33
- Зомби бејзбол играч
  • Свеж
Оценка на купувачите:

- Зомби бејзбол играч

Врз основа на серијалот за најпродавани книги во Yorkујорк Тајмс и серијалот „Нетфликс“, „Последните де

DEN 1.67
Група за седење со азбук за време
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Група за седење со азбук за време

Аббеличката тапацирана клупа за складирање во затворен простор комбинира софистициран стајлинг со пра

DEN 2.33