• Свеж
Огледало Балон-Бела Фолија Милар Балон - Партија Материјали Украси

Огледало Балон-Бела Фолија Милар Балон - Партија Материјали Украси

Buyers rating:
DEN 175.84

Од стоката

Количина : 1 Акцент на вашиот декор за забава со оваа еднобојна боја 16 " Огледало Балон-Бела фолија милар балон. Вклучете го овој тркалезен балон во букет балон, на врвот на колоните со балони или друг декор со балон. Додадете балони за координација на бојата милари и латекс за крајниот букет со балони! Овој балон вклучува вентил за самозапечатување, спречувајќи гасот да излезе откако ќе се надува. Балонот може да се надува со хелиум за да лебди или со надувувач на воздух од балон за да виси. Балонот пристигнува ненаден. 5. Лесна Нега : Овој Кардиган Може Да Се Пере Во Машина И Лесен За Одржување, Обезбедувајќи Погодност За Зафатен Начин На Живот. Долг Отворен Џемпер Тегет Кардиган Лесни Експресни Блузи Жени Дами Тенки Џемпери Кардиган Жени. 3. Разновиден : Овој Кардиган Може Лесно Да Се Комбинира Со Фармерки, Хеланки Или Здолништа, Што Го Прави Погоден За Различни Прилики, Како Што Се Забави, Одмори, Па Дури И Канцелариски Поставки. Убави Кардигани За Жени Плус Големина Долг Кардиган Џемпер Плете Раб Кардигани За Жени Џемпер Кардиган плус Лесен Отворен Преден Кардиган за Жени плус Големина. 4. Квалитет : Изработен од Висококвалитетни Материјали, Овој Кардиган Обезбедува Издржливост и Долготрајно Абење. Универзален Џемпер Со Долги Ракави Отворени Кардигани За Жени и Кардиган Џемпер Девојки Кардигани Големина 14 16 Женска Канцеларија Кардиган. Повод : Погоден За сите прилики, секојдневниот живот, канцеларијата, занимањето и забавата итн., создавање модерна и релаксирачка атмосфера. Нега на облека : машинско перење и миење раце се прифатливи/не сушете/пеглајте на ниска температура/не натопувајте и избелувајте. Модно Совпаѓање : Совршено одговара на секоја облека или фустан, со сорти на летни/пролетни бои кои лесно се совпаѓаат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.