• Свеж
Облека за вафли од женски и женски плус вафли

Облека за вафли од женски и женски плус вафли

Buyers rating:
DEN 0.67

Од стоката

Земете пријатно со оваа стилска облека за завиткување од вафли од Лисом. Лесна и направена од супер-мека мешавина од памук/полиестер. Оваа облека нуди тотална удобност по вашиот туш, на крајот на денот или секогаш кога ќе ја лизнете. Уживајте во опуштените ракави за вклопување и 3/4. Оваа облека седи на коленото и има само -вратоврска на половината. 60% памук/ 40% мешавина од полиестерска ткаенина. Лесна грижа : Машината што може да се мие, а потоа да се исуши суво. Достапно е разновидни бои. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина : S. над должината на коленото. Опуштено вклопување. Јака од шал. 3/4-ракави. Само-розна половината. Изработка на плетење на вафли. Достапно во разновидни бои. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Вафл плетена облека за жени од Лисом/Ли>.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Малиот Адам И Ева Мама И Јас Наметка И Комплет За Повивање Бебиња, Породилна Облека За Болница, Женска Доилка, Ќебе За Бебиња
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Малиот Адам И Ева Мама И Јас Наметка И Комплет За Повивање Бебиња, Породилна Облека За Болница, Женска Доилка, Ќебе За Бебиња

Женска Породилна Облека за Породување и Породување Оваа Женска облека за возрасни Е совршена за да се з�

DEN 1.00
Печатена облека од женски џаклин
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Печатена облека од женски џаклин

Како што времето почнува да се олади, никогаш нема да сакате да ја соблечете оваа кадифен наметка на lyек�

DEN 367.84
Essесика Симпсон женска облека
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Essесика Симпсон женска облека

Дополнителен слој на пријатна оди на долг пат Фрли на ова супер snuggly облека од essесика Симпсон изработен�

DEN 399.84
Печатена облека од женски џаклин
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Печатена облека од женски џаклин

Како што времето почнува да се олади, никогаш нема да сакате да ја соблечете оваа кадифен наметка на lyек�

DEN 367.84
Уникатни поволни цени женски пижами облечена облека за спиење чипка за чипка ноќница вратоврска половината салон бањарка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Уникатни поволни цени женски пижами облечена облека за спиење чипка за чипка ноќница вратоврска половината салон бањарка

Одлично за дневна облека, ноќна облека, облека за спиење, домашна спална соба и дневно носење Оваа облек�

DEN 1.33
Женска Секси Долна Облека Ноќница Злато Кадифени Пижами Чипка Ноќница Долна Облека Облека За Спиење Панталони Дозвола
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женска Секси Долна Облека Ноќница Злато Кадифени Пижами Чипка Ноќница Долна Облека Облека За Спиење Панталони Дозвола

Ноќница Злато Кадифе Пижами Чипка Ноќница Долна Облека Облека За Спиењематеријал : 95%полиестер +5% Спанд�

DEN 3.33
Sunisery Жените Секси Долна Облека Облека Чиста Долга Кимоно Наметка Мрежа Пердув Крзно Разгорени Ракав Наметка Пижами Ноќница
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Sunisery Жените Секси Долна Облека Облека Чиста Долга Кимоно Наметка Мрежа Пердув Крзно Разгорени Ракав Наметка Пижами Ноќница

Женски Секси Долна Облека Облека Чиста Долга Кимоно Наметка Мрежа Пердув Крзно Разгорени Ракав Наметка

DEN 3.00