• Свеж
Оригиналниот петел на петелката на Јакима Мамка Ворден, Чартреуза Далматијан смоки, Оз

Оригиналниот петел на петелката на Јакима Мамка Ворден, Чартреуза Далматијан смоки, Оз

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Од 1950 -тите, оваа оригинална опашка од петел е и сè уште е една од најпродуктивните вртења наоколу. Се користи за да се фати скоро за секоја Gamefish, пулсирачката опашка од опашката на петелот и привлечното дејство за вртење ќе направи штрајк со риби кога ништо друго нема да работи. Достапно во 10 големини и над 100 различни бои, има опашка од петел точно за секоја ситуација на риболов. Петелна опашка, Chartreuse Dalmatian Tux, 1/8 мл : Неверојатно продуктивно. Фати скоро за секоја Gamefish. Достапно во 10 големини и над 100 бои.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Baitонсон Буба се врти 'Р мамка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Baitонсон Буба се врти 'Р мамка

Мајката на Beetle Spin ‘R го носи постојано популарното вртење на буба на друго ниво Поправено со мониста, си�

DEN 208.64
Беркли PowerBait Power Power Swimmer Ryber мека мамка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Беркли PowerBait Power Power Swimmer Ryber мека мамка

Berkley Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од Беркли поминале �

DEN 3.00
Hildebrandt® Double Flash Oz. Муски мамка за вртење
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Hildebrandt® Double Flash Oz. Муски мамка за вртење

Дајте му муски што сакаат! Голем профил, голема вибрација, Биг Флеш го прават двојниот блиц на Хилдебран�

DEN 0.33
Среќа-е-штрајкувач, 012
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Среќа-е-штрајкувач, 012

Spinnerbait 012 на среќата е направена од олово и изградено за да ги издржи строгостите на кастинг и да ја фати �

DEN 3.00
Baitонсон Буба се врти 'Р мамка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Baitонсон Буба се врти 'Р мамка

Мајката на Beetle Spin ‘R го носи постојано популарното вртење на буба на друго ниво Поправено со мониста, си�

DEN 3.33