• Свеж
Акрилна занаетчиска боја на јаболка од јаболка, сјајно завршување, виолетова кадифе, Флорит Оз

Акрилна занаетчиска боја на јаболка од јаболка, сјајно завршување, виолетова кадифе, Флорит Оз

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Apple Barrel 2 fl Oz Purple Velvet Glodet Glode Заврши акрилична боја е избор на занаетчиски занаетчиски за проекти големи и мали. Создадете забавни и забавни проекти со оваа лесна за употреба, висококвалитетна боја. Акрилната боја на Apple Barrel Glorre е задолжителен производ за секој занаетчиски да има при рака за базирање, стискање и многу повеќе. Четки за сјајно јаболко барел убаво на дрво, хартија, платно, пена, хартиена маче и многу повеќе. Оваа кремаста, сјајна боја непречено се лизга и се суши брзо на сите ваши занаети - совршени за сите ваши проекти во затворен и на отворено! Користете ја оваа разноврсна боја со четки за акрилна боја, марки, матрици и сунѓери за извонредна завршница. Уживајте во одлична покриеност на сите ваши уметности и занаети кога сликате со акрилна боја на јаболка од јаболка. Погодна големина - Оваа акрилна боја на јаболка од јаболка од јаболка доаѓа во разноврсна големина од 2 мл, што е одлично за базирање, стискање и многу повеќе. Забавна завршница - Оваа брилијантна акрилна боја се суши до сјајна завршница - совршена за сите ваши уметности и занаети!. Одлична основна боја - Земете ги четките за акрилна боја и додадете ја оваа разноврсна акрилна боја на сите ваши DIY проекти. Користете на повеќе површини - користете акрилна боја на јаболка од јаболка на различни површини како што се дрво, хартија, платно, пена, хартиена маче и многу повеќе - совршени за затворени и надворешни уметности и занаети!. Лесно чистење - Чистењето е лесно со оваа повеќенаменска акрилна боја! Едноставно исчистете додека се влажни со сапун и вода. Формула-Барел од јаболка е нетоксична и водена формула одлична за занаетчиство со сите возрасти. Проширете ги вашите уметнички материјали со овој забавен бренд!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Angelus® Акрилна Кожна Боја, оз., Бургундија
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Angelus® Акрилна Кожна Боја, оз., Бургундија

Без разлика дали ја обновувате, прилагодувате или целосно ја обновувате, оваа кожна боја е совршен начи�

DEN 527.84
Акрилна Боја 12мл 12 Пкг
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Акрилна Боја 12мл 12 Пкг

Кралска ЧеткаАкрилна Боја Идеален сет за започнување на сите ваши уметнички проекти! Боите се базираат

DEN 159.84