• Свеж
Ekena Millwork 12 W 33 H Средно-Америка винил, Taperormade Three Board Spaced, Board-N-Batten Slutters, W Installation Shutter-Lok's,-Федерално кафеаво

Ekena Millwork 12 W 33 H Средно-Америка винил, Taperormade Three Board Spaced, Board-N-Batten Slutters, W Installation Shutter-Lok's,-Федерално

Buyers rating:
DEN 3066.24

Од стоката

Облечете ги вашите прозорци со нашите винилни ролетни од табла-н-batten. Винил ролетни од средна Америка доаѓаат во различни големини за да ги задоволат вашите точни потреби. Ролетни од табла-н-Батен обезбедуваат ажурирано модерно чувство за надворешноста на вашиот дом. Нашите ролетни се изработени од траен винил, еден од најразновидните надворешни материјали на денешните. Нашите ролетни за винилни прозорци се одлични алтернативи за традиционалните дрвени ролетни. Тие се релативно лесни, лесни за одржување и без оштетување на вода, искривување и пилинг. Нашите винилни ролетни се достапни во целиот спектар на богати бои, и тие ви носат години на уживање. Поради материјали, ширините и должините се номинални +/- 1/2 ". Вклучува пар ролетни и хардвер за појавување на бои. Најлесна инсталација- Инстали за неколку минути со вклучен хардвер. Трајни конструкции на кополимер Карактеристики со обликувана боја. на убавина. Прифатлива цена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Екена Милворк 12В 80 Ч Вистинско Вклопување Пвц Хоризонтална Летва Врамена Модерен Стил Фиксна Монтажа Ролетни, Престој Сина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Екена Милворк 12В 80 Ч Вистинско Вклопување Пвц Хоризонтална Летва Врамена Модерен Стил Фиксна Монтажа Ролетни, Престој Сина

Оваа иновативна линија На Вистински Фит пвц ролетни се издвојува со тоа што е проектсовршен по стандард

DEN 0.67
Екена Милк работа 14. внатре w in. H Builders Edge, Toperormade Катедрала Топ центар Мулион, Отворени ролетни со лувер, вклучува
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Екена Милк работа 14. внатре w in. H Builders Edge, Toperormade Катедрала Топ центар Мулион, Отворени ролетни со лувер, вклучува

Додадете вредност и интерес за надворешноста на вашиот дом со стандардни стандардни розови на градител

DEN 3.00
Ekena Millwork 1 2 W 66 H Americraft Три надворешни работи на табла Реално дрво се приклучи на ролетни од табла-н-batten, подготвени
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ekena Millwork 1 2 W 66 H Americraft Три надворешни работи на табла Реално дрво се приклучи на ролетни од табла-н-batten, подготвени

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 0.67