• Свеж
Самит HP Radial Trac II 235 65R T гума

Самит HP Radial Trac II 235 65R T гума

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Summit HP Radial Trac II 235/65 R16 103 T TIRE SOUMIT HP RADIAL TRAC II 235/65 R16 103 T TIRE FITS : 2008-10 SATURN VUE XE 2005-09 Chevrolet Equinox LT 2002-07 Saturn Vue Base 2006-07 Pontiac Torrent Base 2008 Pontiac 2008 Pontiac Torrent GT 2009 Pontiac Torrent Base 2008 Suzuki XL-7 JX 2007 Suzuki XL-7 Base 2009 Suzuki XL-7 Premium и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит додаток за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ахил цела сезона 205 65R 95H Патнички гума
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ахил цела сезона 205 65R 95H Патнички гума

Ахил 868 цела сезонска гума е наменета за патнички автомобили Тој нуди одлична удобност за возење и има а�

DEN 2.00
Пирели П Четири сезони 235 65r Т гума
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Пирели П Четири сезони 235 65r Т гума

Изградена за последно, P4 Четири сезони е гума за сите сезони дизајнирани за употреба на удари, седани и м

DEN 2006.40
Континентална TrueContact Tour 235 65R T гума
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Континентална TrueContact Tour 235 65R T гума

Турнената гума True Contact Tour обезбедува одлична влечење и ракување заедно со поголема отпорност на абење...

DEN 2883.52