• Свеж
Колбас колбас пушена колбас, оз

Колбас колбас пушена колбас, оз

Buyers rating:
DEN 63.68

Од стоката

Пушена колбас, Кајјун, вакуум спакувана од 16 мл одлично за печење! САД прегледани и поминати од Министерството за земјоделство. Посетете не на. Чувајте во фрижидер. Гответе и сервирајте (ставете во тава, гответе 8 до 10 минути на средна топлина, до внатрешно 160 степени F). Упатства за безбедно ракување : Овој производ беше подготвен од увид и поминато месо и/или живина. Некои прехранбени производи може да содржат бактерии што можат да предизвикаат болест ако производот се злоупотребува или не се готви неправилно. За ваша заштита, следете ги овие упатства за безбедно ракување. Чувајте во фрижидер или замрзнат. Затопено во фрижидер или микробранова печка. Гответе темелно. Чувајте топла храна топла. Веднаш ладилни остатоци или отфрлете. Чувајте сурово месо и живина одвоени од друга храна. Измијте ги работните површини (вклучително и табли за сечење), прибор и раце по допирање на сурово месо или живина. 16 мл (1 lb) Евергрин, АЛ 36401 Компанија Колбас Колбас Кајун пушеше колбас : Кајјуниспетирана и поминато од Министерството за земјоделство на САД.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Екирих пушеше врски за колбаси, Оз
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Екирих пушеше врски за колбаси, Оз

Екирих пушените врски за колбаси се направени со вистинската мешавина на зачини за вкусен секојдневен �

DEN 53.76
Пушената колбас на Затараин Кајјун, 14oz
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Пушената колбас на Затараин Кајјун, 14oz

Само затоа што не можете да го направите тоа на францускиот кварт, не значи дека не треба да ја храните в�

DEN 63.04