• Свеж
Thumbrintz меурчиња Jamesејмс во затворен простор на отворено, 16 16

Thumbrintz меурчиња Jamesејмс во затворен простор на отворено, 16 16

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Оваа перница е исполнета со рециклиран полиестер микрофибер. Thummprintz меурчиња Jamesејмс затворен/надворешна перница, 16 "x 16" : Убава уметност од Dylnn Roll создава дизајн со тематски животни во повеќе бои за оваа печатена перница за затворено/отворено. Перницата е совршен акцент за троседот, креветот и столот или на стол или чај во отворено. Ibrивописната ткаенина што се користи за создавање на производот е отфрлање на вода и работи најдобро кога се користи во покриена или делумно засенчена област. Лицето и грбот се направени од мек ткаен полиестер. Сликата е отпечатена и на предната и на задната страна, со што перницата е реверзибилна. Исполнета со рециклиран полиестер микрофибер, перницата е совршена фокусна точка или завршен допир и внатре и надвор. Само чисто место.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.