• Свеж
Марк Алан Плус со големина со големина на една гради со големина

Марк Алан Плус со големина со големина на една гради со големина

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Марк Алан го зема класичниот Peakait и го модернизира со дизајн на отворено и со копче. Овој палто со средна тежина е убаво за секојдневни прилики од биро до вечера до излети за викенд. Ременот за само-вратоврска ве обвива топло во студените месеци, додека јаката на лаптоп, дава полиран допир. Овој завиден стил е ваш ваш. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Суво чисто. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Преголема. Тежина : Средна тежина. Должина : долга 36 ”. Јака : јака од изрез. Затворање : Отворен фронт. Ракави : Долги ракави. Ockебови : 2 џебови во цвест. Карактеристики : Отстранлив појас за само-вратоврска. Plusенски плус појас од мијалник од Марк Алан.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Единствени поволни цени за зимска зимска облека за зимска облека со качулка со палто за менување грашок од грашок
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Единствени поволни цени за зимска зимска облека за зимска облека со качулка со палто за менување грашок од грашок

Убава и густа дами од грашок од грашок, голем и простран аспиратор, 2 предни џебови, затворање на патент с

DEN 1068.64
О.Г. Женски сингл волна од волна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

О.Г. Женски сингл волна од волна

Класичен женски сингл волна од волна од Ф.О.Г е главен за секоја гардероба Со јака од изрез, 2 странични џ�

DEN 3.33