• Свеж
Се прашувам копче за кратки ракави на нација надолу Активно вклопување во сет за маици

Се прашувам копче за кратки ракави на нација надолу Активно вклопување во сет за маици

Buyers rating:
DEN 144.00

Од стоката

Носењето на момчињата на момчето е направено од мека мешавина од памук за да се задржи удобно. Внатрешноста на деколтето со ребрести екипа е без ознака за непречено чувство. Децата заслужуваат облека што е забавно за носење. Вклучете се внатре, машината измијте ладно, измијте со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, паѓајте суво ниско, средно железо кога е потребно. Направено во Виетнам. Момци Хенли-60% памук / 40% полиестер. 2 парчиња пакет. Удобно. Меко чувство на рака. БЕСПЛАТНОСТ. Лесно активни. Практичност. Лесно вклопување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Фортнит Краток ракав графички мета
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Фортнит Краток ракав графички мета

Вашиот мал гејмер ќе ги сака ладните детали и секојдневната удобност на графичкиот мета на овие момчиња

DEN 3.00
Супер Марио Брос Момци Класик
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Супер Марио Брос Момци Класик

Класичен Super Mario Bros.TShirt го прави неговиот секојдневен стил уште поубав Спарете ја оваа графичка графичка

DEN 239.84