• Свеж
McDavid MD Ucool Ultra Cooling крпа, Neonblue

McDavid MD Ucool Ultra Cooling крпа, Neonblue

Buyers rating:
DEN 160.00

Од стоката

• Активна технологија за ладење • Подобрениот ефект на испарување на ладење може да ја задржи кожата до 5 степени ладилникот FARNEREIT (2ºC) • Мускулите на нозете остануваат топло и активирани со технологија за компресија • Ја штити кожата од абразии • Технологијата за управување со влага HDC® е сè за ладно и суво • 6. -Тојте ја технологијата со рамен заклучување за сила на шевовите • 50+ УВ заштита на кожата • Вклучува еден пар Mc David MD6587 Ucool Ultra Cooling крпа, Neonblue.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Шуве Микрофибер Пешкир За Ладење, Брза Сува Ултра Лесна Заштеда На Простор, Совршена За Спортски Патувања Кампување Пешачење
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шуве Микрофибер Пешкир За Ладење, Брза Сува Ултра Лесна Заштеда На Простор, Совршена За Спортски Патувања Кампување Пешачење

Спецификации : Име : Микрофибер Крпа Материјал : Микрофибер Големина : 90*30cm Package Вклучува : 4 * Микрофибер К�

DEN 2.33
Ладење Мраз Пешкир Спорт Дише Превенција Еднократно Брзо Сува Крпи Спорт Отворено Ладна Крпа Фитнес Клуб Јога Небото Сина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ладење Мраз Пешкир Спорт Дише Превенција Еднократно Брзо Сува Крпи Спорт Отворено Ладна Крпа Фитнес Клуб Јога Небото Сина

Опис : Дише : влакната што се користат се безбедни и неиритирачки влакна Во споредба со обичните ткаенин�

DEN 1.67
Ладна Подлога Крпа За Ладење
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ладна Подлога Крпа За Ладење

СинаЕдна Големина Направена од хипериспарувачки материјал Кој ја задржува водата додека останува сува

DEN 1.67