• Свеж
Овен 1,5 Дија. Страна завеса шипка долго - сатенски никел

Овен 1,5 Дија. Страна завеса шипка долго - сатенски никел

Buyers rating:
DEN 1.67

Од стоката

Оваа странична прачка за завеси за монтирање ќе додаде примамлив стил и рафиниран допир на вашиот третман на прозорецот и декор на домот. Вклучува две телескопски шипки од 12-20 инчи, четири украсни финалиња и четири крајни загради. Конечно мерење : 4-1/4 "W x 3-1/8" H x 3-1/4 "D. Проекција на заградите : 4,5 инчи. Челични шипки и финалиња на смола. Вклучена е инструкција за инсталација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Урбана урбана соседска архитектура згради град и градска фотографија бела врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Урбана урбана соседска архитектура згради град и градска фотографија бела врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 719.84
Слупел Вудленд покриен мост планински зеленило пејзаж Фотографија златен лебран врамен уметнички печатен wallид уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Слупел Вудленд покриен мост планински зеленило пејзаж Фотографија златен лебран врамен уметнички печатен wallид уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 0.67