• Свеж
Сензор за брзина Компатибилен со 2004- Nissan Maxima Front, Pathergen Cyl 3.5L машки конектор сечило тип 2-проток терминал

Сензор за брзина Компатибилен со 2004- Nissan Maxima Front, Pathergen Cyl 3.5L машки конектор сечило тип 2-проток терминал

Buyers rating:
DEN 2071.20

Од стоката

PRODUCT SPECIFICSFit : Direct Fit Quantity Sold : Sold individually Connector Gender : Male Connector Terminal Type : Blade type Terminal Quantity : 2-Prong Terminal Terminal Gender : Female Terminal Includes : Wiring harness Interchange Part Number : ALS347, 0844392 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty ABS SPEED SENSOR Manufactured from top Квалитетни компоненти, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. 2008 Максима (подмодел : SE, SL) Број на размени во делот : ALS347, 0844392.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Модул Honda ATV TR TRX300FW FW 1994-1997
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Модул Honda ATV TR TRX300FW FW 1994-1997

DB Electrical 16002020 New Cdi Module Compatible with / Replacement For : Honda Atv 300 Trx300 Trx300 Fw Fw 94 95 96 97 1994 1995 1996 1997 16002141 30410HM5505 30410HM5672 495284**Verify pa

DEN 158.88