• Свеж
Алекса Пол Топ Валанс

Алекса Пол Топ Валанс

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Алекса ќе ви го осветли просторот за живеење со смели, светли, убави цути што ќе ве започнат ден во весела атмосфера. Завиткано забавен цветен мотив со светли нијанси. Неговиот чист дизајн му дозволува на сончевата светлина да се најде во вашиот мастер апартман или просторот за седење во дневна соба, но сепак додава приватност на вашиот простор. Изработена од 95% полиестер и 5% постелнина, може брзо и лесно да се исчисти со машина за миење. Тежината и меката рака на ткаенината овозможуваат елегантна драперија на валансот. Користете како самостојна валенција или комбинирајте се со изборните панели за прозорци и размав за целосен прозорец. Прилагодена валенција. Лен. Продаден како единечна валенција. Филтрирање на светлина. Дополнителни бои и должини. Нелиран. Се користи сам по себе или во врска со координативните стилови. Машинско миење ладно, без белило од хлор, висат да се исушат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Панели за завеси од свила од Janeејн Фау
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Панели за завеси од свила од Janeејн Фау

Прекрасна факссилк, получиста ткаенина веднаш го воздигнува секој украсен дом Панели за завеси од свил�

DEN 479.84
Maison USA, Ltd. Весли чиста панел
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Maison USA, Ltd. Весли чиста панел

Belle Maison USA Ltd Весли е панел quакард Громет Овој панел виси од прекрасни, стилски метални метални бои...

DEN 2.67
Селестија лента кујна валент
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Селестија лента кујна валент

Донесете свеж, модерен и елегантен изглед во секоја просторија со оваа мала завеса за кујнски прозорец �

DEN 319.84
Панели за завеси од свила од Janeејн Фау
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Панели за завеси од свила од Janeејн Фау

Прекрасна факссилк, получиста ткаенина веднаш го воздигнува секој украсен дом Панели за завеси од свил�

DEN 0.67