• Свеж
Тајни богатства женски породилно испуштање под панталони за хипстерски гаќички, пакувања

Тајни богатства женски породилно испуштање под панталони за хипстерски гаќички, пакувања

Buyers rating:
DEN 239.52

Од стоката

Запознајте ја вашата нова бременост! Нашите тајни богатства женски породилно протекување под хипстер под-пумпа, 2 пакувања има ултра-мека ткаенина што седи веднаш под вашето бебешко судрат и природно е во согласност со вашето тело во секоја фаза од бременоста. Плус, ќе ги сакате дополнителните карактеристики што никогаш не сте знаеле дека ви се потребни, без линии, чувари на протекување и апсорпција. Мазна ткаенина без видливи линии на гаќички. 2-пакет. Целосното покритие назад останува на место цел ден. Седи под ударот за удобност и леснотија на абење. Абсорбента за целодневна удобност. Изградени во лагерски чувари против протекување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Модул за вклопување во ставка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Модул за вклопување во ставка

Енергетска стоп пред една Замена на сопирачката за замена на сопирачката WM54620 Количина : 1 по пакет...

DEN 1722.88
Baretraps Deanna Comfort Sandals Women's
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Baretraps Deanna Comfort Sandals Women's

Гордо покажете ја вашата модерна и спортска страна со голи стапици Деана Клин Сандал...

DEN 2.33