• Свеж
Метал мансарден кревет со целосна големина со биро за деца и возрасни, модерен кревет на мансарда со полици за домашна спална соба, без потреба од пролет, сребро

Метал мансарден кревет со целосна големина со биро за деца и возрасни, модерен кревет на мансарда со полици за домашна спална

Buyers rating:
DEN 3839.84

Од стоката

Бродови и пристигнува во 2 одделни кутии. Времето на испорака може да варира по кутија Овој метал мансарден кревет е изработен од силна метална рамка што вклучува целосни плочи, интегрирана скала и 12 обезбедени метални лекови за да се осигурате дека ќе спиете во целосна безбедност и стабилност. 12 цврсти кревети, без потреба дополнителна пролет на кутијата. Душек се продава одделно. Две изградени скали за поудобен избор. Функционалност за заштеда на простор, има две дрвени триаголни полици и голема биро под креветот за да научите и да поставите училишни материјали. 58.3 ”дозвола за под-кревет што можете да го претворите просторот во умна работна станица, ќош за читање или занаетчиска област. Стражари со целосна должина. Изложувајќи ги чуварите по должината на креветот за дополнителна безбедност, овој кревет што мора да има е совршен додаток на вашиот аранжман за мебел. Карактеристики : √ Изработена од метал во чиста обоена завршница, овој кревет удри чиста силуета со хоризонтална слт-табла и подножје, со што одговара на заштитната железница. Подигнатата база создава пријатна простор за мансарда за складирање или игра. √ Заложена метална рамка, безбедна и безбедна, вклучително и цврсти кревети, без потреба од кутија. √ решение за заштеда на простор. Креветот за мансарда вклучува биро и две полици интегрирани во металната рамка и има 58,3 ”дозвола за под-кревет. √ Дел дел е нумериран и има јасен прирачник, вклучени сите алатки, нема потреба да се грижите за инсталацијата. Производот има едногодишна гаранција. Ако имате какви било проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте не. √ Доверливи димензии : 71,7 '' H x 57 '' W x 80 '' L. Граница на тежина : 400 фунти за горниот кревет; 120 фунти за биро; 60 фунти за полици. Тежина и димензии : Севкупна димензија на производот : 71.7 '' H x 57 '' W x 80 '' L Desk Dimensions : 15.8 '' W x 39.4 '' L Dell Dimensions : 17.3 '' W x11.3 '' L детална димензија на производот : Ве молиме, погледнете го бројот на пакетот со големина : 2 Димензија на пакетот : Ве молиме, погледнете ја Спецификацијата Севкупна тежина на производот : 120 фунти Тежина на пакетот : Ве молиме, погледнете го капацитетот на тежината на спецификацијата : Горниот кревет : 400 bsdesk : 120 bsshelves : 60 bs препорачана дебелина на душекот : горниот дел Кревет : 6 "Спецификации : Тип на производ : Големина на кревет во кревет : Целосна големина Боја : Бел/сребрен материјал : MDF+Метална кутија Пролет Потребна : Не е потребно склопување : Да (целосно склопување) Земја на потекло : Виетнам Белешки : Рачното мерење е било Користено, може да има некоја разумна грешка. Сите слики се направени со вистински примероци, мала хроматска аберација може да се појави поради осветлување или приказ. Метал со целосна големина на мансарда со биро за деца и возрасни, модерен кревет на мансарда Аука со полици за домашна спална соба , Нема потреба од пролет, сребро.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Слупел Вудленд покриен мост планински зеленило пејзаж Фотографија златен лебран врамен уметнички печатен wallид уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Слупел Вудленд покриен мост планински зеленило пејзаж Фотографија златен лебран врамен уметнички печатен wallид уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 0.67