• Свеж
Екена мелница 4 H 4 D 48 W Pecky Cypress Faa Wood Camplace Mantel Kit W alamo Corbels, Premium Mahogany

Екена мелница 4 H 4 D 48 W Pecky Cypress Faa Wood Camplace Mantel Kit W alamo Corbels, Premium Mahogany

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Направени до последно, нашите мавта со дрво убаво ја реплицираат исушената текстура и завршувањето на вистинските дрвени греди. Звечениот 3-страничен зрак во стилот на U на двата краја, лесно се инсталира со прицврстување на зракот до дрва на идот. Додадете рустикален пламен, топлина и шарм на кој било простор со тоа што ги користите како лебдечки полици. Изберете да се прикаже со или без вклучените корбели (испорачани недостижни). Оваа ситно изработена мантија е лесна за инсталирање со само неколку едноставни чекори. Изберете недовршени или кое било од нашите убави завршувања за совршено да го надополнат постојниот декор. Може да се појават мали варијации во вознемирувачко и завршување. Димензии на Корбел : 4 3/4 "w x 4" h x 2 1/2 "г. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. Автентични реални текстури на дрво. Направено од полиуретан со голема густина, екстремно издржлива и нема одржување . Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат буквално за секој проект.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Завршување
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Завршување

Нема ништо топло и добредојдено како оган на отворено огниште Пламенот за танцување може да ги крене ва�

DEN 4150.24