• Свеж
Awntech MS4-САД-БТ фт. Меса Прозорец Стигнале Тенда, Бургундија И Тен-во

Awntech MS4-САД-БТ фт. Меса Прозорец Стигнале Тенда, Бургундија И Тен-во

Buyers rating:
DEN 3359.84

Од стоката

Мезамануелниот прозорец, малата тенда за двор и балкон што се повлекува е со Страв Оваа тешка работа, МЕСА за заштеда на енергија е елегантна, силна и лесна за продолжување и повлекување. Рамката е структурен алуминиум кој е во прав обложен во бело. Акрилните Ткаенини на Awntech се ткаени со 100% раствор обоени акрилни, антимикробни предива и третирани со премази отпорни на УВ и вода. Без разлика дали сакате само да додадете некоја боја, блокирајте го утринското или попладневното сонце, додадете заштитна бариера од дождот или голем број други намени МЕСАТА е победник. Оваа тенда е наменета само за монтирање на ѕид. Карактеристики На Прозорецот што Може Да Се Повлече Тенди Рачно работење на менувачот структурна алуминиумска рамка во прав обложена во бела боја 100% раствор обоена акрилна ткаенина; избледување, вода, почва и отпорна на мувла7" валанс во стилот На Сахара комерцијална/Станбена апликативно склопена Касета 1 Година Потребни Се Ограничени Алатки : Електрична вежба, прилагодлив клуч, филипс и шестоаголни драјвери за завртки, лента мерка, Скала И Ниво. Инсталација сидра не се вклучени.Спецификации боја : Бургундија И Танвид : 4 стапки.Големина : 24" H x 24" Потребно Е Расклопување : Апликација За Зевање : Тип На Инсталација На Врата И Прозорци : Стил На Прекин На Работа : Материјал За Повлекување/Крошна : Раствор обоен акрилик комерцијален / Станбен : Комерцијален / Станбен Флексибилен Терен : Завршна Рамка : Материјал За Обложена Рамка Во Прав : Вклучен Е Алуминиумски Хардвер : Потребен Е Простор За Номонтирање : 4"Тип На Монтирање : тип на повлекување на ѕидот : Отпорен На Стигнувањеотпорен На Рѓа : Јесшипед : Јесвотер : Јесвејт : 13 Фунти - Ску : Wntch802 Awntech ms4-us-bt 4 стапки. Меса Прозорец Стигнале Тенда, Бургундија & Тан - 24 х 24 во.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.