• Свеж
Ореал Париз Боја Рише Оригинален Сатенски Кармин За Навлажнети Усни, Мејсон Мараис

Ореал Париз Боја Рише Оригинален Сатенски Кармин За Навлажнети Усни, Мејсон Мараис

Buyers rating:
DEN 106.40

Од стоката

Лореал Париз Боја Рише Оригинален Сатенски Кармин за Навлажнети Усни, Мејсон Мараис, Лореал Париз Подароци : Куќите На Боја Рише. 4 живописни семејства во боја. 52 раскошни нијанси. Збогатете ги усните со 75% грижливи состојки. Изразете се и пронајдете ја совршената нијанса за вас, од смели црвени до вашите усни-но-подобри голи. Боја Рише Сатенот ги измазнува усните во еден слој и ги остава усните да се чувствуваат меки и навлажнети. Бојата не се размачкува, размачкува, крвари, мигрира или пердуви. Пакувањето може да варира. Она што го добивате можеби не е она што се рефлектира на страницата. Лореал Париз Боја Рише Оригинален Сатенски Кармин За Навлажнети Усни, Мејсон Маре Ги Збогатува усните со 75 проценти грижливи состојки, ги остава усните меки и навлажнети. Не размачкува, размачкува, крвари, мигрира или пердуви. Богата, кремаста текстура. Задебелени пигменти за убава, трајна боја. Збогатен со масло од арган, омега 3 и витамин е.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ореал Париз Непогрешливи БОИ УСНИ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ореал Париз Непогрешливи БОИ УСНИ

Лореал Париз Непогрешливи БОИ / Усни лакирајте ги усните во течна боја на усни со големо влијание со лор�

DEN 2.67