• Свеж
Артур Суд Дизајнира Алуминиум 4.5 Долго Бебе Зајаче Спомен Лажица

Артур Суд Дизајнира Алуминиум 4.5 Долго Бебе Зајаче Спомен Лажица

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Слушнете ја забавата стоп кога ќе го откриете Ова Бебе Зајаче Спомен Лажица Од Артур Суд. Долгите, детални уши ја истегнуваат рачката на ова парче, додека претпазливото око на зајакот внимава на нештата. Живите, истакнати карактеристики во лицето на зајачето даваат Убава и посебна прва лажица за вашето малечко. Дизајнер премиум потпис алуминиумска легура Сите Судови На Артур се усогласени со прописите НА ФДА. Алуминиумските Садови може да се изладат во замрзнувач или фрижидер и да се загреат во рерна до 350. Доаѓа Во Кутија За Подароци совршена за Туш За Бебиња или 1-то бебе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Хемотон Кулинарски Цртање Лажици Прецизно Украсување Лажици Практични Сос Сликарство Лажици Десерт Украсување Алатки
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Хемотон Кулинарски Цртање Лажици Прецизно Украсување Лажици Практични Сос Сликарство Лажици Десерт Украсување Алатки

Опис Изработен од фино квалитетен материјал од нерѓосувачки челик, анти ' рѓа отпорен на корозија, цврс�

DEN 191.84
Блумингвил тик природна лажица кафеава
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Блумингвил тик природна лажица кафеава

Кујнските прибор изработени од тиково дрво се отпорни на топлина и влага Оваа лажица од тиково дрво е па

DEN 191.84
Бон Готвач Империја Мраз Лажичка, на 12
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бон Готвач Империја Мраз Лажичка, на 12

Карактеристики јаглероден Готвач империја мраз лажичка изработена од нерѓосувачки челик 18 / 8 не натопу

DEN 1.67
Профит Кафе Лажица Цинк Легура Винат Фестивал Партија Сладолед Десерт Пијалок Мешање Топки Дома Бар Кафе Лажички Бронза
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Профит Кафе Лажица Цинк Легура Винат Фестивал Партија Сладолед Десерт Пијалок Мешање Топки Дома Бар Кафе Лажички Бронза

Опис : Отпорен На Абење : лажичката за кафе е изработена од легура на цинк., кој е силен, стабилен и може да

DEN 167.84
Креативни Кујнски Алатки Во јапонски стил Подарок Лажица Свадбен Подарок Смешковци Сончогледи Десерт Лажица Нерѓосувачки Челик
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Креативни Кујнски Алатки Во јапонски стил Подарок Лажица Свадбен Подарок Смешковци Сончогледи Десерт Лажица Нерѓосувачки Челик

Тежина : Околу 13 / 16ГР Име : Вилушка / Лажица Боја : Златна / Сребрена / Шарена / Црна / Розово Злато...

DEN 2.67
Дрвени лажици Вилтон, 24-броеви
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дрвени лажици Вилтон, 24-броеви

Одлично, стилско решение за вашите потреби за забава за забава, нашите лажици од бамбус се совршени за с�

DEN 3.00