• Свеж
Зимски Есенски Дуксери Дуксери За Жени Секојдневни Печатени Џемпери Со Долги Ракави Со Качулка

Зимски Есенски Дуксери Дуксери За Жени Секојдневни Печатени Џемпери Со Долги Ракави Со Качулка

Buyers rating:
DEN 272.96

Од стоката

Ве молиме внимателно прочитајте ја табелата за воведување и големина на производот, Особено ширината на ракавот, бистата, половината итн. Ако сте помеѓу две големини,се препорачува да изберете поголеми димензии за жени : Еластичност На Материјалот,Топло, Се Чувствува Меко и Удобно За Носење.изработен од Полиестер и Вискоза Лесен Пуловер за ткаенина за жени : џемпер дизајниран со секојдневен стил,лесен за носење со хеланки, слаби фармерки или џогери за пријатен трендовски изглед. Женски Џемпери : бетијуао женски Џемпер,Совршен Подарок Подарете Му На Вашиот Љубовник, Девојка, Сопруга, Мајка, Ќерка Итн. И Најдобриот Подарок За Денот На Вљубените, Годишнината, Роденденот, Денот На Благодарноста, Божиќ(долги џемпери за жени ,Зимски палта за жени,џемпери за жени,женски џемпери,женски кардиган,џемпери за жени,Женски Модни Дуксери И Дуксери,Блузи за жени,Дуксери за жени) Големина : С Биста : 100см/39.37" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 55см/21.65" Должина : 59см/23.23" Големина : М Биста : 104см/40.94" рамо : 46см/18.11" ракав : 56см/22.05" Должина : 61см/24.02" Големина : Л биста : 108см/42.52" рамо : 48см/18.90" ракав : 57см/22.44" Должина : 63 CM/24.80" Големина : Xl Биста : 112cm/44.09" рамо : 50cm/19.69" ракав : 58cm/22.83" Должина : 65cm/25.59" Големина : xxl Биста : 116cm/45.67" рамо : 52cm/20.47" ракав : 59cm/23.23" Должина : 67СМ/26.38". Совет : Ако не ја разбирате табелата со големини, ве молиме внимателно прочитајте ја оваа реченица (големината XL генерално е погодна за 120lb,секоја големина е околу 11lb разлика). Се разбира, се препорачува да се користи табелата со големини што е можно повеќе. Материјал : Мека Ткаенина Од Вискоза, Изработена од удобна,дише,пријателска за кожата,удобна за допирање и носење,прави да се чувствувате добро. Погодна сезона : umn, зима, рана пролет. Нега на облека, Рачно перење препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило. Посветен на строга контрола на квалитетот и внимателна услуга за клиентите,Нашиот производствен тим и одделот ЗА ОК строго го контролираат квалитетот на производот и ние секогаш нудиме услуга по продажбата за секој купувач во секое време.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Палта Жени Плус Големина Обични Џебови Со Копчиња Со Високи Ниски Долги Ракави Со Качулка Врвови Зимски Палта Плус Обични
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Палта Жени Плус Големина Обични Џебови Со Копчиња Со Високи Ниски Долги Ракави Со Качулка Врвови Зимски Палта Плус Обични

❀ СОВРШЕН БОЖИЌЕН СТИЛ : каков симпатичен дуксер за оние љубители На Божиќ! Ако уживате во зимските прос

DEN 3.00
Fsqjgq Преголем Дуксер За Жени Цветни Печатени Дуксери Y2K Врвови Четвртина Патент Пуловер Широк Лабав Долг Ракав Јакна Палто,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Fsqjgq Преголем Дуксер За Жени Цветни Печатени Дуксери Y2K Врвови Четвртина Патент Пуловер Широк Лабав Долг Ракав Јакна Палто,

Сезона : Винтергендер : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина На Ракавот : Тип На Шема Со Долги Ра

DEN 206.72
Кардигански Дуксери Со долги Ракави За Жени Зимска Есенска Облека Џеб За Шиење Качулка Топли Џебови Од Вештачка Волна Врвови
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кардигански Дуксери Со долги Ракави За Жени Зимска Есенска Облека Џеб За Шиење Качулка Топли Џебови Од Вештачка Волна Врвови

Ве молиме внимателно прочитајте ја табелата за воведување и големина на производот, Особено ширината н�

DEN 2.33
Блузи За Жени Печатење Преголеми Половина Патент Пуловер Долги Ракави Дуксер Четвртина Поштенски Дуксер Џемпер Тинејџерски Девојки
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Блузи За Жени Печатење Преголеми Половина Патент Пуловер Долги Ракави Дуксер Четвртина Поштенски Дуксер Џемпер Тинејџерски Девојки

Големина : S Биста : 110cm / 43.31" Рамо : 55cm / 21.65" Ракав : 55cm / 21.65" Должина : 66cm / 25.98" Големина : М Биста : 116cm / 45.67" Рамо

DEN 478.24
Женски Лесен Пад На Кардиган Плус Големина, Кардиган За Жени Паѓаат Во Мода Со Долги Ракави Лабава Лесна Лесна Предна Лежерна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Лесен Пад На Кардиган Плус Големина, Кардиган За Жени Паѓаат Во Мода Со Долги Ракави Лабава Лесна Лесна Предна Лежерна

08 инчен Ракав : 65cm / 25.5 инчен Ракав : 61cm / 24.59 инчен Должина : 79cm / 31.68 инчен Ракав : 64cm / 25.74 инчен Должина : 81cm / 3

DEN 0.33
Печатење Писма За Денот на Вљубените На жените Со Долг Ракав Обичен Цврст Пуловер Дуксер Лабава Качулка Дебела Блуза Обична
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Печатење Писма За Денот на Вљубените На жените Со Долг Ракав Обичен Цврст Пуловер Дуксер Лабава Качулка Дебела Блуза Обична

Сезона : Зима, Пролет Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Редовна...

DEN 0.67
Пајл Дами Елек Палто Без Ракави Целосен Патент Јакна Елек Секојдневен Качулка Вратот Дуксери Зима Топла Надворешна Облека Розова
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Пајл Дами Елек Палто Без Ракави Целосен Патент Јакна Елек Секојдневен Качулка Вратот Дуксери Зима Топла Надворешна Облека Розова

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Зимски Топол Елек, Обичен Капут Со Качулка,Женски Елек Од Јакна, Дуксер Од Ду�

DEN 331.04
Дадарија Графички Дуксери За Жени Трендовски Секси Тренинг За Џебни Култури Желка Со Долги Ракави Со Качулка Блуза Врвови Средни,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дадарија Графички Дуксери За Жени Трендовски Секси Тренинг За Џебни Култури Желка Со Долги Ракави Со Качулка Блуза Врвови Средни,

☛Жените Секси Џеб Култура Тренингот Долг Ракав Маичка Качулка Повик Блуза Блузи Завршува ...

DEN 1.00