• Свеж
Детски скутер - Деца и дете на тркалото на тркалото Скутер - Светлата на LED тркалата Осветлуваат кога се тркалаат - прилагодлива рачка - затворен и отворено затегнува

Детски скутер - Деца и дете на тркалото на тркалото Скутер - Светлата на LED тркалата Осветлуваат кога се тркалаат - прилагодлива

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Боја : Тел. Поставување на висина на рачката : Прилагодливо 27,8/30.9/34.1 (инчи). Дијаметар на големината на тркалото : 120мм х 30 предниот дел, 80мм х 24 заден. Градежен материјал : Алуминиумски метал, инженерски стр. Тип на тркало / материјал за тркала : Инженерски полиуретан. Препорачана возраст : 1 година и повеќе. Капацитет на тежина : до 110 фунти. (Капацитет на седиштата : 44 фунти.). Големина на отворено скутер (L X W X H) : 22,44 '' X11.42''x34.1 '. Лесен, компактен и преносен, нашиот скутер со 3 тркала со светлосни тркала е одличен со денови надвор и одмори плус, исто така, може лесно да се чува во гаражата или подрумот кога не е во употреба. Има толку многу можности кога вашето дете може да ужива во слободата без тежок, гломазен скутер кој ве тежи сите надолу. t t t. Одличен подарок. Совршено за мали деца и мали деца од 1 до 8 години. Нашиот скутер нуди традиционална употребливост што е удобно и практично кога е во паркот, надвор со пријателите, играјќи во дворот и на одмор! Без разлика дали сакате да се однесувате кон вашиот син, ќерка, внука или семеен пријател на посебен подарок, ова е мора да има скутер благодарение на трепкачките LED тркала што навистина ќе ги натера да се истакнат во толпа! . Купете сега и гледајте го вашето дете да ги развие своите вештини за скутер со нашиот скутер за удар со 3 тркала со светкави светла за светло на тркала Детски скутер - направете скут супер забавно за вашето дете со нашиот скутер за удар на тркала. Нудејќи премија стабилност на долготрајни, супер мазни тркала за летање што трепкаат при движење, вашето дете може да ужива во бескрајни количини на забава на игралиште или парк. Информации за големината-Погодни за мали деца и деца на возраст од 1 до 8 години, нашиот помлад скутер нуди бесконечна забава бидејќи растат бидејќи дополнителната широка лента со Т-Бар е целосно прилагодлива за удобно возење. Покрај тоа, постои дополнителна широка, анти-лизгачка гумена палуба за супериорна технологија за зафат и една стоп-сопирачка технологија над задното тркало. Супериорна технологија-Технологијата на посно за управување значи дека вашето дете лесно може да се потпреме да се сврти, што помага во подобрување на нивната рамнотежа и координација, скутерот е целосно самобалансиран благодарение на дизајнот на стабилноста на скутерот со повеќе тркала на долготрајни, супер мазни тркала за летање. Вградени во LED светла - Нашиот дизајн на скутер за играчки има разнобојни светла на LED тркала што осветлуваат кога се тркалаат. Тоа е одличен начин да го охрабрите вашето дете да ги практикува своите вештини за скутирање и да ги развие своите баланс и координација, како и да обезбеди и безбедносна карактеристика. Погоден за внатрешна и надворешна употреба, скутерот за 3 тркала на нашите деца е лесен, компактен и преносен што го прави совршен за однесување на паркот, на одмор и за играње во градината.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

V Тимски скутер РП-1
  • Свеж
Оценка на купувачите:

V Тимски скутер РП-1

Опис : Скутерот за трик на тимот VX9 е дизајниран за вас ако барате биран поставување директно од кутијата

DEN 3.33
Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина

Скутерот на зикомкцијата ZycomotionZycom Zipper 3 тркала е идеален прв скутер за вашето дете со забавни тркала за с

DEN 2.67
Р тркало удар скутер фудбал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Р тркало удар скутер фудбал

Скутер за Дете, Мини Скутер, Преклопување И Прилагодлива Висина ЗА МОМЧИЊА И Девојчиња БЕЗБЕДНОСНИ ПОДА

DEN 0.67
Шон бел чирак скутер, сив портокал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шон бел чирак скутер, сив портокал

Научете да возите како професионалец со овој сиво / портокалово скутер за чирак Шон Бели Вклучува удобн�

DEN 391.52