• Свеж
Четка За Тепих Нелизгачка Удобна Четка За Зафат За Облека Лесна За Употреба Практична За Секојдневниот Живот

Четка За Тепих Нелизгачка Удобна Четка За Зафат За Облека Лесна За Употреба Практична За Секојдневниот Живот

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Опис : со кутија за складирање детергент за чистење на врвот, можете да го отворите капакот на детергентот и да го измиете со допир на копче за брзо и лесно чистење.Уште повеќе, изработена е од висококвалитетна мека волна, без гребнатини по употреба, не е лесно деформирана, силна моќ за отстранување дамки и може да се користи со различни детергенти.Изработен од ПП, тој е издржлив и лесен.Постојат 2 бои за избор, а должината е 13 см, ширината е 6,5 см, а висината е 7.5cm.It може да исчисти различни места, како што се плочки, садови, кади за перење, печки, аспиратори, мијалници, кади итн.Име на ставка : Материјал За Чистење Четка : Ппфеатури : Мултифункционални, заштеда на Труд, Бои За Повеќекратна Употреба : Бели, Сиви Детали : 13см х 6,5 см х 7,5 см/5,12 "х 2,56" х 2,95 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Четка За Чистење може да исчисти различни места, како што се плочки, садови, кади за перење, печки, аспиратори, мијалници, кади итн. Со кутија за складирање детергент за чистење на врвот, можете да го отворите капакот на детергентот и да го измиете со допир на копче за брзо и лесно чистење. На врвот има кутија за складирање детергент. Можете да го отворите капакот на детергентот и да го исчистите со една чешма, што е погодно и брзо. Кутија за складирање детергент на врвот ви овозможува да го отворите капакот на детергентот и да го исчистите со едноставен клик, што го прави брз и лесен. Се одликува со кутија за складирање на детергент на врвот, така што можете да го отворите капакот на детергентот и да го измиете со едноставно притискање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Мини Пренослив Електричен Чистач За Чистење Глави Електричен Спин Четки За Чистење На Домаќинствата За Кујна Бања Под Туш Када
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мини Пренослив Електричен Чистач За Чистење Глави Електричен Спин Четки За Чистење На Домаќинствата За Кујна Бања Под Туш Када

Функција : 1.€onomономски Дизајниран Q : Ergономски зафат и гумени калапи за удобно чистење Рачка за удобно �

DEN 2.00