• Свеж
3 8 Ж 3 8 Стр 3 8 Ф 1 2 Л Хелен Круна Калапи

3 8 Ж 3 8 Стр 3 8 Ф 1 2 Л Хелен Круна Калапи

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и трансформирајте го обичниот во интересен со над 400 дизајни, имаме што да одговараме на секој стил на декор. Реновирајте соба или две побрзо и полесно отколку порано со нашите лесни издржливи лајсни од уретанска круна. Во споредба со традиционалните материјали за украсување, нашите производи ви даваат изглед и чувство на автентично дрво или малтер за помалку. Фабрички подготвен, тој е подготвен за боја, дамка од гел или вештачка завршница; што го прави идеален за различни внатрешни и надворешни апликации. Лесен за брза и лесна инсталација. Цврст уретан за максимална издржливост и минимално одржување. Остра јасност на дизајнот и висококвалитетни, неограничени опции за шема. Може да се исечат, дупчат, залепат или навртуваат со вообичаени алатки. Фабрички подготвен и подготвен за боја или вештачка завршница. Отпорен на влага и гниење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

5ОД 5 8П Бронтес Тркалезна Розета
  • Свеж
Оценка на купувачите:

5ОД 5 8П Бронтес Тркалезна Розета

Зголемете ја вредноста на вашиот дом со ниска цена лесно инсталирана розета создавајќи безвременска фо

DEN 135.04
1 8 Ж 1 Стр 1 2 Л Марсеј Стол Железница
  • Свеж
Оценка на купувачите:

1 8 Ж 1 Стр 1 2 Л Марсеј Стол Железница

Нашата прекрасна шина за столици додава декоративно, историско чувство на ѕидови, тавани и парчиња мебе

DEN 1402.08
10W 10H 7 8 P Susse Цветни Панел Калапи Агол
  • Свеж
Оценка на купувачите:

10W 10H 7 8 P Susse Цветни Панел Калапи Агол

Нашите прекрасни обликувања и агли на панели додаваат декоративно, историско чувство на ѕидовите, тава�

DEN 141.12