• Свеж
Подсонце Вградени Лизгалки За Возрасни Мажи Жени Прилагодливи Агресивни Издржливи Ролери Со Џиновски Тркала Сина XL

Подсонце Вградени Лизгалки За Возрасни Мажи Жени Прилагодливи Агресивни Издржливи Ролери Со Џиновски Тркала Сина XL

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Поставата за лизгалки за подсонце е изработена од висококвалитетна ткаенина, која има добро вклучување и удобност. Во исто време во процесот на користење на ролери лизгање има добра пропустливост на воздухот и пот функција, така што ќе имаат крајната искуство ролери лизгање.Прилагодливи Ролери За Деца со Осветлувачки Лизгалки За Лизгање На Тркала Се дизајнирани да ги задоволат потребите на почетниците и младите скејтери. Со нашата обезбедена скала за големина, можете лесно да ги прилагодите лизгалките на саканата големина со едноставно притискање на копче. Нашите лизгалки имаат армирана рамка од алуминиумска легура, обезбедувајќи издржливост и стабилност. Полиуретанските тркала 84*24мм 82А нудат непречено возење, додека лежиштата СО ГОЛЕМА брзина АБЕК-7, изработени од висококвалитетен јаглероден челик, обезбедуваат врвно искуство со брзината. Чевлите се изработени со површина ОД крпа ОД 3д мрежа, што промовира дишење. Меката постава има одлични способности за апсорпција на пот, обезбедувајќи удобно и суво лизгање. Нашите лизгалки обезбедуваат тројна заштита за вашата безбедност. Комбинацијата на врвки, ремени за рамо од 45° и затворач со висока јачина обезбедува сигурна поддршка и заштита на глуждот за време на вашето лизгање. На Субсун, имаме целосна доверба во квалитетот на нашите ролери. Ако не сте задоволни со нашиот производ, ние нудиме 30-дневна политика за враќање на средствата. Дополнително, обезбедуваме доживотна гаранција за замена. Ако имате какви било прашања или грижи, нашиот посветен тим за услуги на клиентите со задоволство ќе ви помогне, решавајќи ги сите проблеми во рок од 24 часа. Вашето задоволство е наш врвен приоритет!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Вирмакси Продажба Божиќна Декорација Печатење сите инклузивни Еластични Стол Покривка Трпезариска Маса И Стол Покритие Мултиколирана
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Вирмакси Продажба Божиќна Декорација Печатење сите инклузивни Еластични Стол Покривка Трпезариска Маса И Стол Покритие Мултиколирана

Печатење на божиќна декорација сеопфатна еластична покривка за стол трпезариска маса И капак На стол К�

DEN 2159.84
Goory Рашири Троседот Slipcover L Облик Еднобојна Каучот Капаци, Лежалка Фотелја Loveseat Slipcover Мебел Заштитник Црна 1-Седиште
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Goory Рашири Троседот Slipcover L Облик Еднобојна Каучот Капаци, Лежалка Фотелја Loveseat Slipcover Мебел Заштитник Црна 1-Седиште

Опис : Материјал : Полиестерски Влакна Боја : како што покажува сликата Прилози : Дома, Свадба,Забава,Бан�

DEN 687.84
Скеароу Л Облик Лежалка Каучот Покрива Перница Троседот Капак Водат Перат Лизгање Еластична Отстранлив Мебел Заштитник Универзална
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Скеароу Л Облик Лежалка Каучот Покрива Перница Троседот Капак Водат Перат Лизгање Еластична Отстранлив Мебел Заштитник Универзална

Опишете : Материјал : Полиестеркол : Зелена, Сина, Розова, Темно Сина, Виолетова, Жолта, Црвена,Каки, Виоле�

DEN 799.68
2 Навлаки за Седишта За Трпезариски Стол Стол За Истегнување Лизгање Водоотпорен Отстранлив И Перен За Ресторан Хотел Свадбена
  • Свеж
Оценка на купувачите:

2 Навлаки за Седишта За Трпезариски Стол Стол За Истегнување Лизгање Водоотпорен Отстранлив И Перен За Ресторан Хотел Свадбена

Карактеристики : 100% ПОЛИЕСТЕР ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНАФункција Текстура Проверена Жакард Ткаенина с�

DEN 1119.84
досили Кадифен Кадифен Капак За Софа За Дневна Соба Топлина Аголен Тросед Покрива Голема Еластичност Каучот Покрива Големи Софи
  • Свеж
Оценка на купувачите:

досили Кадифен Кадифен Капак За Софа За Дневна Соба Топлина Аголен Тросед Покрива Голема Еластичност Каучот Покрива Големи Софи

За оваа ставка : капак на софата, навлаки за софа,капак за лизгање на софата, капак за фотелја.[Регулирање

DEN 415.84
Клупски Навлаки За Столчиња, 2-Парче Кадифена Када Стол За Лизгање, Капак На Каучот На Софата За Фотелја, Еластичен Заштитник
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Клупски Навлаки За Столчиња, 2-Парче Кадифена Када Стол За Лизгање, Капак На Каучот На Софата За Фотелја, Еластичен Заштитник

Навлаките за клупски столчиња можат да го задржат сјајот на клупскиот стол, да го заштитат вашиот нов ст

DEN 351.84