• Свеж
Нурисон Опалин Полноќ Сребрена Површина Килим

Нурисон Опалин Полноќ Сребрена Површина Килим

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Најдоброто од старото и новото се собираат во примамливата убавина на Колекцијата Опалин Од Нурисон. Овие примамливи теписи во областа претставуваат изглед на шарм на стариот свет во нивниот прецизен рачен тафтинг и нежно избледен изглед. Во исто време, волнените влакна и најсовремената продукција ве уверуваат во долгогодишното уживање. Се чини Дека Колекцијата Опалин свети со мека внатрешна светлина што носи топлина и удобна елеганција во секоја просторија. Рустикален/Гроздобер. Дамаск.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Самур Бел Папилон Кујна Сцена Врата Мат
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Самур Бел Папилон Кујна Сцена Врата Мат

Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја Оваа акција по�

DEN 2.33
Нулом Елејн Дијамант Област Килим, 5 ' 3
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Нулом Елејн Дијамант Област Килим, 5 ' 3

Живописните дијамантски мотиви се оние што го прават овој килим уникатен Секоја боја сигурно ќе даде из

DEN 1.00