• Свеж
Крунисување На Потомците на дизни Мал Остров На Изгубената Кукла

Крунисување На Потомците на дизни Мал Остров На Изгубената Кукла

Buyers rating:
DEN 1.33

Од стоката

Новата генерација херои И негативци На Дизни зазема централно место! Запознајте Го Мал Остров На Изгубените, злобната прекрасна ќерка На Малефисент и прекрасен додаток на вашите модерни авантури На Дизни. За разлика од нејзината мајка, најмрачниот негативец од сите, Мал избира добро пред се друго. Таа доаѓа со облека За Топката За Крунисување и модерни додатоци погодни за Кралица, вклучувајќи дијадема и соодветни чевли. - Дизни. Хасбро и сите поврзани термини се трговски марки на хасбро. КУКЛА СО ПОТПИС НА ПОТОМЦИТЕ НА ДИЗНИ - оваа магична кукла е инспирирана од приказната За Мал од Островот На Изгубените, ќерката На Малефисент. Таа присуствува на церемонијата и и треба помош за да се подготви. ЦЕЛОСНО ПОЗНАТА - оваа прекрасна кукла може да се премести и позира и доаѓа облечена во нејзиниот лелеав, виолетов фустан за крунисување со отстранлива јака, дијадема и соодветен пар гламурозни, потпетици од змеј. Вклучува кукла, облека, пар чевли, пар обетки и 5 додатоци. Кукла потомци на дизни инспирирана од Мал Остров На Изгубените, ќерката На Малефисент. Куклата за позирање доаѓа со облека за крунисување, дијадема и соодветен пар чевли. Придружете ја со обетки, спојка и волшебно стапче. Вклучува крунисување прстен за девојката. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години. Возраст 6 и повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Seriesе серија на Shimmer and Shine Teenie Genies Genie 3
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Seriesе серија на Shimmer and Shine Teenie Genies Genie 3

Дајте им на желбата на вашиот мал ieени за повеќе тинејџерски гени со Teenie Genies 8пакет! Овој специјален сет �

DEN 2.67
Смуши Кашесто Јадро Миленичиња Серија 4
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Смуши Кашесто Јадро Миленичиња Серија 4

Мазните Кашести Миленичиња И Најдобри се во потрага по најдоброто топло какао и колачи Во Смушивил! Сек�

DEN 119.52
Littlest Pet Shop Black -White пријатели
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Littlest Pet Shop Black -White пријатели

Здраво на кученца, мачиња, влекачи и многу повеќе, сите подготвени да го покажат своето прекрасно деко! С

DEN 2.67
Хари Потер Минерва Мекгонагал Кукла
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Хари Потер Минерва Мекгонагал Кукла

​девојки играчки, детски играчки, врвни играчки, подароци за девојчиња, 5 6 7 8 9 10 годишни играчки, играчки

DEN 239.52
КЛАСИЧНА КУКЛА АНА
  • Свеж
Оценка на купувачите:

КЛАСИЧНА КУКЛА АНА

Замислете Авантури Со Ана На Дизни слободен дух, Ана е жестоко лојална, решителна и храбра Замислете сне

DEN 279.84