• Свеж
Амиско Пери Трпезарија Чаир-Таупе Греј Фау Кожа Темно Кафеава Метал

Амиско Пери Трпезарија Чаир-Таупе Греј Фау Кожа Темно Кафеава Метал

Buyers rating:
DEN 3311.84

Од стоката

Ах, тоа посебно небо каде што сѐ е меко, елегантно, романтично - и гламурозно. Женските линии На Столот Пери и стилската софистицираност на украсот ќе направат и вашата личност да блесне, во разиграни детали кои навестуваат екстраваганција. Вие сте тоа што сте, тоа е толку едноставно. Боја : Тегет Сива Вештачка Кожа / Темно Кафеав Метал. Вклучени : 2 столици и хардвер. Капацитет на тежина : Поддржува до 300 килограми. Производ изработен од супериорен Северноамерикански челик, обоен со облога во прав без олово и еколошки безбедна за завршница отпорна на гребење. Цврста целосно заварена метална конструкција за зголемена издржливост. Произведено Во Канада. 10 години ограничена станбена гаранција. Димензии : 33.25 во. H x 19.5 во. В х 24 во. Д. висина На Седиштето : 18.5 во. Тежина : 17,5 фунти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Флеш Мебел Барнс Еспресо Дрво Трпезариска Маса Во собата Со Дупчиња Назад Дрво Јадење Столици-Поместена Седишта
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Флеш Мебел Барнс Еспресо Дрво Трпезариска Маса Во собата Со Дупчиња Назад Дрво Јадење Столици-Поместена Седишта

Направете го секој оброк посебен со зближување на семејството Табелата има голема, мазна површина за си

DEN 1.33
Исток Запад Мебел АБП7Т-Комплет - Дрвени Столици За Јадење-Тапациран Стол За Јадење Вклучува Потресена Јакобска Рамка Од Тврдо
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Исток Запад Мебел АБП7Т-Комплет - Дрвени Столици За Јадење-Тапациран Стол За Јадење Вклучува Потресена Јакобска Рамка Од Тврдо

Модерен цврст дизајн на цврсто дрво, пријатно седиште Од Ленена Ткаенина, елегантен грб и ефективни еле�

DEN 1.33
33 Сина Ткаенина И Метал Јадење Стол
  • Свеж
Оценка на купувачите:

33 Сина Ткаенина И Метал Јадење Стол

221689805023430 33 " Сина Ткаенина И Метал Јадење Стол од Homeroots.co Произведено Во Кина.Снабдете го вашето домаќинс�

DEN 2.33
Модвеј Каскада Јадење Стол Во Црно
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Модвеј Каскада Јадење Стол Во Црно

Проток со органски контури На Каскадниот Јадење стол Тенкиот профил на каскада ги комбинира сензибилит

DEN 3.00
Модвеј Еон Јадење Страна Стол Во Црно
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Модвеј Еон Јадење Страна Стол Во Црно

Патувајте низ периоди на културна привлечност со Столчето За Јадење Еон Гроздобер парче со современ пр�

DEN 1439.84