• Свеж
Лу Памук Танга

Лу Памук Танга

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Направено од најмекиот и најдобриот американски направен памучен модал само за вас. Оваа ултра мека и растеглива женска танга ги елиминира линиите на гаќичките. Мека, памучна модална. Лесна, ладна, дише, Памучна Ткаенина. 46% Памук 26% Модал 4% Спандекс, памук гусет. Машинско перење ладно, како бои. Падне сува ниска. Не избелувајте. Произведено во САД. Лукс Памук Танга.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дипаблазе Жени Мраз Свила Танга Гаќички Жешки Гаќички Беспрекорни Танга Долна Облека Гаќички За Дами Гаќи Г Жица Тангас Мајтки
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дипаблазе Жени Мраз Свила Танга Гаќички Жешки Гаќички Беспрекорни Танга Долна Облека Гаќички За Дами Гаќи Г Жица Тангас Мајтки

Опис : 1 Име На Производот : ГСтринг2 Материјал : памук, полиестер, спандекс3 Удобност : мека, удобна, дише 4..

DEN 319.84
Гаќи За Жени Женска Мода Секси Чипка Цвет Транспарентен Газа Лак Низок Половината Г-стринг Панталони Гаќи Танга Секси Долна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Гаќи За Жени Женска Мода Секси Чипка Цвет Транспарентен Газа Лак Низок Половината Г-стринг Панталони Гаќи Танга Секси Долна

: ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 72120см / 28 : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 П�

DEN 479.84