• Свеж
Меридијан Мебел Бекам Греј Издржлив Лен Текстура Ткаенина Модуларен Тросед

Меридијан Мебел Бекам Греј Издржлив Лен Текстура Ткаенина Модуларен Тросед

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Оживејте го вашиот простор за живеење со оваа троседот од полиестерска ткаенина од бекам греј. Неговата сива боја го надополнува секој современ дом даеао, додека неговиот издржлив тапацир од лен и полиестерска ткаенина ви обезбедува меко и удобно место за седење. Овој тросед е модуларен, така што можете да креирате бесконечни конфигурации, кои лесно се прикачуваат со помош на бравата за прицврстување одоздола. Неговата конструкција од лен, дрво и пена гарантира стабилност во годините што доаѓаат. Меридијан Мебел Бекам Греј Трајни Лен Текстура Ткаенина Модуларен Троседот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.